ادعا می شود که رئیس باشگاه رئال مادرید از قدرت خود استفاده کرده تا قرعه آسانی نصیب رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شود

اتهام به رئال؛ تقلب در قرعه‌کشی چمپیونزلیگ

دو روز پیش در نیون سوئیس، قرعه کشی دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان برگزار شد. رئال و بارسا با قرعه نسبتا خوب آژاکس و لیون روبرو شدند و در عوض شاهد سه بازی دشوار پی اس جی-یونایتد، یووه-اتلتیکو و لیورپول-بایرن خواهیم بود.

دو روز پیش و پس از قرعه کشی، خورخه راموس در برنامه ورزشی ویژه خود ادعایی عجیب و جنجالی را مطرح کرد که امروز در تمام رسانه های اسپانیایی بازتاب داشت. سوژه برنامه روز 12 دسامبر(7 روز پیش) این برنامه، قرعه کشی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود.

در اواسط برنامه راموس با خنده عنوان می‌کند که از طرف یکی از خبرنگاران اسپانیایی به او پیغامی رسیده مبنی بر اینکه پرز، رئیس رئال در تلاش است تا آژاکس، حریف این باشگاه در یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ باشد. عجیب اینکه همین اتفاق نیز رخ داد.

راموس دربرنامه دو شب پیش خود با پخش همین قسمت از برنامه هفته گذشته ادعا کرد که خبر رسیده به وی موثق بوده و پس از قرعه کشی نیز اثبات نیز شده است. به عقیده او فرضیه گوی های گرم در قرعه کشی ها صحت دارد و پرز به دلیل ارتباطات خوبش با یوفا در قرعه کشی دست برده است!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isport.ir


 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X