سیمرغسیمرغ
sport-top-1

یاسمین لنارد معشوقه سابق رونالدو دست به افشاگری های جنجالی علیه رونالدو زده است

سخنان جنجالی یاسمین لنارد در مورد رونالدو

کریستیانو رونالدو ستارۀ تیم فوتبال یوونتوس که در تابستان گذشته به جرم تجاوز مورد اتهام قرار گرفته بود، به‌تازگی با حاشیه‌ای جدید روبرو شده است.

یاسمین لنارد نامزد سابق رونالدو و ستارۀ مشهور بریتانیایی، در صفحۀ توئیتر خود در خصوص این ستارۀ پرتغالی نوشت:

من از او نمی‌ترسم و اسرار کثیفی از او در سینه دارم که مربوط به سال‌ها پیش است. با خودم فکر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم تا به مایورگا و تیم وکالتی او کمک کنم.

او به من گفت که اگر مرا با کسِ دیگری ببیند یا از خانه‌ام خارج شوم، بدنم را قطعه قطعه کرده و در داخل کیسه، به رودخانه می‌اندازد. بله، تمام آنچه را که گفتم می‌توانم اثبات کنم. او یک بیمار روانی است!


بخشی از توییت های یاسمین لنارد علیه رونالدو

بخشی از توییت های یاسمین لنارد علیه رونالدو

یاسمین لنارد همچنین در توییت دیگری علیه رونالدو نوشت:

«پس از مدت ها فکر و تلاش قصد دارم به کاترین مایورگا و تیم حقوقی اش دسترسی پیدا کنم تا به او در پرونده شکایتش علیه رونالدو پیشنهاد کمک دهم. لطفا با من تماس بگیرید. من اطلاعاتی دارم که باور دارم می تواند برای این پرونده مفید باشد و می خواهم به شما کمک کنم. در این زندگی از هیچ چیز بیشتر از زورگویی نفرت ندارم. مردمی که از قدرت و جایگاه خود استفاده می کنند و به مردم زور می گویند نباید حق دفاع از خود را داشته باشند.
او تصور می کند که می تواند از این مهلکه خلاص شود. من حدود یک دهه با او در ارتباط بودم. ما در طول یک سال و نیم پیش نیز با هم تماس داشتیم و من پیام ها و فیلم هایی دارم که می تواند برای کاترین و تیمش در اثبات شخصیت او مفید باشد.
من دیگر عقب نشینی نخواهم کرد. این اشتباه است و به من حس گناه می دهد. رونالدو تمام تلاشش را کرد که من را ساکت نگه داشته و با خود همراه کند تا از او دفاعع کنم اما من کاری را انجام می دهم که اطمینان دارم، درست است.
من می دانم که او مشکلات جدی روانی دارد. من از دروغ های او پیرامون فرزندان و مادرهای فرزندانش باخبر هستم. او فردی زورگو و دروغگوست.
تمام زندگی او یک دروغ است. من برای تمام صحبت هایم مدرک دارم و او یک بیمار روانی است. من دیگر از او نمی ترسم و تمام رازهای کثیفش را در این یک دهه حفظ کردم. دیگر در برابر هیچ اتهامی از او دفاع نخواهم کرد چون باور دارم که او مقصر است.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: shomanews.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
صعود تیم ملی امید به دور بعدیصعود تیم ملی امید به دور بعدی

تیم ملی امید راهی دور دوم مسابقات انتخابی المپیک شد و باید برای صعود به المپیک به رقابت با سایر تیم ها بپردازد

 
X