زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی سابق یوونتوس می‌گوید که رفتن کریستیانو رونالدو به این تیم، برای او یک چالش محسوب نمی‌شود

نظر زلاتان ایبراهیموویچ درباره رفتن رونالدو به یوونتوس

زلاتان ایبراهیموویچ در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی DAZN تأکید کرد که کریستیانو رونالدو نمی‌تواند ادعا کند که رفتنش به یوونتوس برای او چالشی جدید محسوب می‌شود.

رونالدو چندی پیش در یک مصاحبه، یکی از دلایل جدایی‌اش از رئال مادرید و پیوستن به یوونتوس را به چالش کشیدن خودش در شرایط و لیگی جدید بوده است.

ایبرا، اما می‌گوید که رفتن رونالدو به یووه چالش محسوب نمی‌شود. مهاجم سابق تیم‌های فوتبال اینتر، میلان و یوونتوس، گفت: من نگفته‌ام که انتقال رونالدو به یوونتوس اتفاق بزرگی نبود. بلکه گفتم که پیوستن او به یوونتوس یک چالش محسوب نمی‌شود. رفتن به یکی از بهترین تیم‌های دنیا چالش نیست. البته این به تعبیری که شما از یک چالش دارید، بستگی دارد. به نظر من، اما چالش پیوستن به یک تیم و به اوج رساندن آن است. این چالش است.

ایبراهیموویچ ادامه داد: به هر حال خرید رونالدو برای فوتبال ایتالیا خرید بزرگی است، چون به لطف او، دومین خانه من در سری A تیمی بزرگتر از قبل شده است.

مهاجم ۳۷ ساله سابق منچستریونایتد که سال گذشته این تیم را به مقصد آمریکا ترک کرد، درباره مدعیان قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان اروپا نیز تأکید داشت: امسال رقابت بسیار نزدیک است. هیچ تیمی نیست که بتوان گفت از دیگر مدعیان بهتر است. شاید یکی از تیم‌های سابق من، پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد، یوونتوس یا بارسلونا قهرمان شود. متأسفانه اینتر حذف شده و میلان هم که در این رقابت‌ها نیست. به نظر من امسال لیگ قهرمانان ۴ مدعی دارد و امیدوارم که یکی از آن‌ها قهرمان شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X