بهنام برزای مهاجم سابق استقلال و فعلی پدیده مشهد در پاسخ به صحبت‌های تمسخرآمیز میناوند، با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان داد

جواب دندان‌شکن ستاره استقلالی به مهرداد میناوند

در مرحله یک چهارم جام حذفی ایران دو تیم پرسپولیس و پدیده در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً در پایان نود دقیقه دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند تا بازی به وقت‌های اضافه برود.

پرسپولیس و پدیده در وقت‌های اضافه هم راه به جایی نبردند تا در نهایت ضربات پنالتی تعیین کننده تیم صعود‌کننده به مرحله نیمه‌نهایی باشد. ضیافت پنالتی‌ها به نفع تیم میزبان به پایان رسید و پرسپولیس موفق شد به مرحله بعد برود و حریف سپاهان اصفهان شود.

از مجموع چهار پنالتی که پدیده زد، تنها بهنام برزای بود که توانست درواره پرسپولیس را باز کند. برازی بعد از به ثمر رساندن گل خوشحالی عجیب و غریبی کرد که پشتک‌‎های پی‌در‌پی را به نمایش گذاشت.

این حرکت مهاجم پدیده با انتقاد مهرداد میناوند رو‌به‌رو شد. میناوند با انتشار پیامی کنایه‌آمیز اعلام کرد احتمالاً هنوز آن بازیکنی که پشتک می‌زد در حال ادامه این کار در وسط زمین بعد از باخت پدیده است.


بیشتر بدانید : متلک سنگین میناوند به بازیکن استقلال بخاطر حرکت جنجالی! عکس

 

بهنام برزای پس از پایان بازی اعلام کرد قصد ناراحت کردن کسی را نداشته است و از این بابت از هوادارن پرسپولیس عذرخواهی کرد. اما مهاجم پدیده نسبت به صحبت‌های میناوند واکنش تندی را بروز داد و با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش میناوند را آدمی بدون شخصیت خواند.

 
متن منتشر شده توسط بهنام برزای

متن منتشر شده توسط بهنام برزایگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X