خبر جنجالی دیروز، درگیری علیرضا حقیقی گلر سابق تیم‌ملی و علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال بود

درگیری علی خطیر و علیرضا حقیقی

صبح دیروز خبر رسید در این دعوا که در مجموعه انقلاب رخ داد، بینی خطیر شکسته است. کمی بعد خطیر مصاحبه کرد و گفت در این ماجرا اصلا نقشی نداشته است. او گفت هیچ چیز به حقیقی نگفت و گلر سابق تیم ملی با سر زد و دماغش را شکست.

به همین خاطر کمی این قضیه مشکوک بود. به هر حال اگر زد و خورد هم بوده باید قبلش اتفاقی می‌افتاده است.

بعد از گفت و گو با خطیر سراغ علیرضا حقیقی رفتیم تا توضیحاتی در این باره بدهد. او تمام حرف‌های خطیر را رد کرد. علیرضا حقیقی در این باره گفت: «من داشتم همراه با مربی‌ام تمرین می‌کردم. وارد زمین شدند. مربی‌ام گفت ما اینجا در حال تمرین هستیم و این رفت و آمد مداوم شما مشکل درست می کند. ایشان اما گفت بروید کنار، ما اینجا کار داریم. اینجا تمرین نکنید.»

حقیقی درباره ادامه ماجرا و اتفاقاتی که رخ داد، توضیح داد: «متاسفانه ایشان خیلی بد صحبت می کرد و در آن لحظه گفت این آقا که تیم ندارد، نمی‌خواهد تمرین کند! چه لزومی دارد تمرین می‌کند؟ این که بدون تیم است. بروید بیرون، اینجا زمین تمرین استقلال است. من به او گفتم آقا احترامت را نگه دار که متاسفانه در ادامه بحث ایشان به مادر من توهین کرد.» او درباره ادعای خطیر که گفت حقیقی با کله دماغش را شکست گفت: «من فقط او را هل دادم، همین.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

X