سیمرغسیمرغ
sport-top-1

گویا ادن هازارد با رئال مادرید برای یک قرارداد 5 ساله به توافق رسیده است

پس از تماس زیدان؛ توافق 5 ساله هازارد با دستمزد هفتگی 270 هزار پوند با رئال مادرید

رسانه های اسپانیایی خبر داده اند که ادن هازارد برای امضای قراردادی 5 ساله با دستمزد هفتگی 270 هزار پوند با رئال مادرید به توافق رسیده است.

با بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید شرایط این تیم متفاوت شد و سرمربی جدید به دنبال جذب یک ستاره است و ادن هازارد هدف شماره یک مربی فرانسوی به شمار می رود.

روزنامه اسپانیایی اوکی دیاریو مدعی شده که وینگر 28 ساله پس از صحبت مستقیم با زیدان با امضای قراردادی 5 ساله با این تیم موافقت کرده است.

قرارداد هازارد با چلسی در انتهای فصل آینده به پایان می رسد و بازیکن تیم ملی بلژیک حاضر به تمدید قرارداد خود نشده است.

با توجه به محرومیت دو ساله چلسی از بازار نقل و انتقالات، مدیران این تیم امیدوار بودند که بتوانند هازارد را در تیم خود حفظ کنند. اما با توجه به تهدید از دست دادن این بازیکن در انتهای فصل بعد بدون دریافت هیچ مبلغی، قصد دارند امسال او را با مبلغ 89 میلیون پوند به فروش برسانند و این در حالی است که او سال آینده بازیکن آزاد خواهد بود.

رئال مادرید در ابتدا پیشنهاد 68.5 میلیون پوندی به چلسی ارائه کرده بود که از سوی مدیران این تیم رد شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
شوخی دیوید بکام با همسرش ویکتوریا و انتشار عکس بدون آرایش وی! عکسشوخی دیوید بکام با همسرش ویکتوریا و انتشار عکس بدون آرایش وی! عکس

دیوید بکام با انتشار عکسی از چهره بدون آرایش همسرش ویکتوریا بکام تولد او را تبریک گفت

 
X