سیمرغسیمرغ
sport-top-1

داوید لوئیز بازیکن تیم چلسی از معشوقه خود که یک دندانپزشک است, خواستگاری کرد

خواستگاری باشکوه داوید لوئیز از دندانپزشک برزیلی با حلقه ازدواج و آتش بازی

داوید لوئیز ستاره برزیلی باشگاه چلسی از سارا مادئیرا، دندانپزشک برزیلی خواستگاری کرد. این بازیکن برزیلی با زانو زدن روی زمین و درمراسمی ویژه که با آتش بازی همراه بوداز نامزدش خواستگاری کرد.

سارا مادئیرا یک دندانپزشک برزیلی است که چند سال پیش با داوید لوئیز آشنا شده بود و او به پیشنهاد ازدواج این فوتبالیست برزیلی پاسخ مثبت داده است.

این مدافع 31 ساله زمانی که در بنفیکا بازی می کرد، با سارا مادئیرا آشنا شده بود. ویدیوی درخواست ازدواج رمانتیک داوید لوئیز از سارا در اینستاگرام و در صفحه اوترو منتشر شد.


لحظه خواستگاری داوید لوئیز از معشوقه اش

لحظه خواستگاری داوید لوئیز از معشوقه اش

متنی که زیر این ویدیو منتشر شد بدین ترتیب بود:« صدای زنگهای ازدواج به صدا درآمده. داوید لوئیز و خواستگاری متفاوت. تبریک دوستان!»

بعد از اعلام رسمی این خبر ، داوید لوئیز تصویری از خودش که به تنهایی به تماشای بازی تیم بانوان چلسی مقابل پاری سن ژرمن نشسته بود را منتشر کرد.

هفته گذشته و بعداز خط خوردن نام داوید لوئیز از همراهی تیم ملی برزیل برای بازیهای دوستانه مقابل پاناما و جمهوری چک، او تولدش را با نامزد 28 ساله اش جشن گرفته بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
شوخی دیوید بکام با همسرش ویکتوریا و انتشار عکس بدون آرایش وی! عکسشوخی دیوید بکام با همسرش ویکتوریا و انتشار عکس بدون آرایش وی! عکس

دیوید بکام با انتشار عکسی از چهره بدون آرایش همسرش ویکتوریا بکام تولد او را تبریک گفت

 
X