تتت

الکساندر دل پیرو بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا این روزها در آمریکا زندگی می کند و یک سبک زندگی لاکچری را برای خود انتخاب کرده است

زندگی لوکس الکساندر دل پیرو در آمریکا

با وجود اینکه الکس دل‌پیرو سال ۲۰۱۴ از دنیای فوتبال خداحافظی کرده، ولی هنوز بین هواداران محبوب است. الکس دل‌پیرو یکی از اسطوره‌های باشگاه یوونتوس بود و با این باشگاه کلی قهرمانی در لیگ ایتالیا به دست آورد. اوج افتخار الکس دل‌پیرو با پیراهن بیانکونر‌ها فتح لیگ قهرمانان اروپا در سال ۱۹۹۶ بود. در فوتبال ملی هم قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ به وجهه ورزشی اش اعتبار صدچندانی داد و او را در بین بزرگان دنیای فوتبال جا داد. برای الکس دل‌پیرو شاید به ظاهر فوتبال تمام شده باشد ولی زندگی هنوز جریان دارد، آن هم به بهترین شکل و البته لوکس‌ترینش.

عجب زندگی‌ای!

الکس که این روز‌ها ۴۴ ساله شده زندگی بسیار لوکسی را سپری می‌کند؛ او بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال راهی آمریکا شده و این کشور را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرده است. او که با یوونتوس ۶ عنوان قهرمانی در سری A دارد حالا چند سالی درگیر زندگی لوکسش در لس‌آنجلس شده و هر روز هم شاخ و برگی بیشتری به این زندگی اضافه می‌کند. برای شروع باید به خانه مجلل او که روی تپه‌های منطقه «بل ایر» و در مجاورت خانه ستاره‌های هالیوود است، اشاره شود. الکس این خانه را در نزدیکی خانه‌های جک نیکلسن، سیلوستر استالونه، جنیفر لوپس و راد استیوارت پیدا کرده و برای خریدش عجله زیادی نشان داد.

نشان به آن نشان که برای خرید مبلغ ۴/۷ میلیون پوند چیزی نزدیک به ۵/۵ میلیون یورو هزینه کرده است. او همچنین یک رستوران ایتالیایی در وست هالیوود به نام شماره ۱۰ افتتاح کرده است و خودش بیشتر وقت‌ها را در بخش وی‌ای‌پی این رستوران سپری می‌کند تا پذیرای مشتری‌های لوکسش باشد که حالا بیشتر تبدیل به دوست‌های صمیمی شده‌اند.

به غیر از این موارد باید به موضوعی که تا به حال مخفی مانده بود هم اشاره شود؛ همین ماه گذشته بود که رسانه‌های آمریکایی فاش کردند الکس دل پیرو به صورت مخفیانه روی باشگاه «ال‌ای ۱۰» یونایتد پریمیر سرمایه‌گذاری کرده و به همراه یکی دیگر از قدیمی‌های یوونتوس این باشگاه را به نوعی خریده‌اند. برای تکمیل دل‌مشغولی‌های این روز‌های الکس همین بس که او سه آکادمی فوتبال هم در آمریکا تأسیس کرده؛ دو تا در لس‌آنجلس و یکی در نیویورک.

دوستی با ستاره‌ها

بخش زیادی از زندگی روزمره الکس دل‌پیرو در دیدار با ستاره‌های هالیوود و البته ستاره‌های مشهور دنیای ورزش سپری می‌شود. او حالا دوستان بسیار سرشناسی هم پیدا کرده که غالباً تصویر آن‌ها در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌کند؛ از جانی دپ و آرنولد شوارتزینگر گرفته تا جولیا رابرتس و البته کوبی برایانت، اسطوره لس‌آنجلس لیکرز.

خانه‌ای برای یک پادشاه

در ابتدای مطلب اشاره شد که الکس برای خرید خانه اش چه هزینه‌ای کرده است؛ خانه او ۵۳۰۰ متر مربع است که چشم‌اندازش اقیانوس و تپه‌های اطراف است. خانه او ۵ اتاق دارد، ۶ سرویس بهداشی و حمام و سالن پذیرایی اش به گونه‌ای طراحی شده که ارتفاعی نزدیک به ۲۰ پا دارد. در سالن غذاخوری این خانه لوکس، لوستری بسیار گران‌بها از سقف و با ارتفاع زیادی نصب شده.

در کنار همه این‌ها این خانه مجهز به یک سالن خانوادگی، سالن سینما و یک بالکن خصوصی هم دارد که رو به سوئیت اصلی باز می‌شود. بیرون از خانه هم یک باغچه و باغ بسیار لوکس وجود دارد که مجهز به استخر و اسپا است. الکس برای خریدن این خانه آنقدر عجله داشت که حتی ۱۵۰ هزار پوند بالاتر از قیمت اولیه برایش پول پرداخت کرد.


خانه زیبای الکساندر دل پیرو

خانه زیبای الکساندر دل پیرو


پیتزایی به قیمت یک میلیون و چهارصد هزارتومان!

فارغ از خانه باید به رستوران الکس دل‌پیرو هم اشاره شود؛ رستورانی به نام شماره ۱۰ که در خیابان سوم وست هالیوود واقع شده و فابیو اوگلوتی، سرآشپز معروف و البته سابق میشلن حالا غذا‌های این رستوران را آماده می‌کند. در منوی غذا‌های رستوران دل‌پیرو پیتزای مخصوص به نام پیتزا شماره ۱۰ واقع شده که قیمتش بسیار قابل توجه است؛ قیمت این پیتزا ۷۵ پوند است که با جمع و تفریقی ساده به تومان می‌شود حدود یک میلیون و چهارصد هزار! البته بقیه دسر‌ها و خوراکی‌های این رستوران ایتالیایی هم تقریباً قیمت قابل‌توجهی دارند؛ از ۱۵ پوند گرفته تا ۵۴ پوند. در بخش وی‌ای پی همین رستوران است که دل‌پیرو بیشتر ملاقات با دوستانش را ترتیب می‌دهد؛ چه دوستانی که جدیداً پیدا کرده و چه ستاره‌های سابق دنیای فوتبال. او به تازگی دو دیدار با ادگار داویدز و پاتریک کلایورت، ستاره‌های سابق آژاکس در همین رستوران داشته است.پیتزایی به قیمت یک میلیون و چهارصد هزارتومان!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X