خسه رودریگز فوتبالیست سرشناس از همسر سابقش شکایت کرده است

شکایت بازیکن سابق رئال مادرید از همسر سابقش

آئورا رویز همسر سابق خسه رودریگز بازیکن سابق رئال مادرید که در حال حاضر در بتیس توپ می زند، مدتهاست که با هم درگیری دارند.

آئورا و بازیکن اسبق رئال مادرید در ژانویه 2018 از هم جدا شدند و بعد از آن پیغام های مختلفی را علیه هم در تلویزیون و شبکه های اجتماعی منتشر کردند. خسه به خاطر پیغام های همسر سابقش از او شکایت کرده است.

همسر سابق این بازیکن در این باره توضیح داد:"به من گفته اند که این پرونده بسته نشده و باید به دادگاه برویم. خسه درخواست داده تا من را بین سه تا پنج سال زندانی کنند.. خسه ترجیح می دهد به زندان بروم تا نتوانم از بچه هایم رسیدگی کنم.

او علیه من جنگ به راه انداخته است. من فقط می خواهم روی فرزندمان تمرکز کنیم. او حتی راه رفتن فرزندمان هم ندیده است. فکر نمی کنم که موافق به زندانی کردن من باشد. من هیچ دروغی نگفتم و اسنادش هم موجود است. اگر به زندان بیافتم، می میرم. نمی توانم بدون فرزندنم زندگی کنم."

آئورا و خسه از رابطه شان قبل از طلاق یک فرزند 21 ماهه دارند که به یک بیماری نادر دچار شده و به روزانه 24 ساعت مراقبت نیاز دارد.

پیغام های همسر سابق خسه بازیکن فعلی بتیس را خشمگین کرد و بدین ترتیب بازیکن سابق رئال و پی اس جی از وی به دادگاه شکایت کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دروازه بان 13 میلیارد تومانی در لیگ برتر ایران! دروازه بان 13 میلیارد تومانی در لیگ برتر ایران!

گفته می شود یکی از دروازه بان های سرشناس لیگ برتری قراردادی 13 میلیارد تومانی با تیم خود امضا کرده است

 
X