آندرانیک تیموریان مورد توجه یک تیم آمریکایی قرار گرفته و احتمال دارد با قراردادی کوتاه مدت به این تیم ملحق شود

پیشنهاد جالب یک تیم آمریکایی به کاپیتان سابق تیم ملی

آندرانیک تیموریان را مدت‌هاست در میادین فوتبال ندیده‌ایم. بعد از آن که در لیگ رو به پایان خودمان، آندو با هیچ تیمی به توافق نرسید، احتمال می‌رفت بی‌سر و صدا با فوتبال خداحافظی کرده باشد، اما وقتی گلش به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا از نگاه مردم انتخاب شد، آندو لابه‌لای حرف‌هایش درباره گل قشنگی که به بوریرام تایلند زده بود، گفت: «هنوز از فوتبال کنار نرفته‌ام و فصل بعد می‌خواهم بازی کنم.»

البته یکی از دلایلی که تیموریان در لیگ هجدهم بدون تیم ماند، قیمت بالای او بود. توقع مالی آندو از سقف پرداخت اغلب تیم‌های لیگ برتری بالاتر است. حالا بماند که وقتی کارلوس کی‌روش دیگر آندو را به تیم ملی دعوت نکرد، خیلی از مربیان لیگ برتری یاد سن و سال او افتادند و از همان زمان حضور تیموریان در لیگ برتر هم کمرنگ شد. اما حالا درباره آندو یک خبر تازه به گوش می‌رسد؛ آندرانیک تیموریان مورد توجه یک تیم آمریکایی قرار گرفته و احتمال دارد با قراردادی کوتاه مدت به تیم آمریکایی ملحق شود.


باشگاه اورنج‌کانتی آمریکا که در لیگ دسته اول ایالات متحده حضور دارد و مؤسس و مالکش یک ایرانی به نام علی منصوری است، خواهان همکاری با آندو شده و به گفته یک منبع آگاه این ایرانی که یکی از سهامداران اصلی باشگاه اورنج‌کانتی است برای مذاکره مستقیم با تیموریان به تهران سفر کرده تا رودررو با کاپیتان اسبق تیم ملی حرف بزند.

اورنج‌کانتی پیش از این داریوش یزدانی، محمد محمدی، شهریار داستان، امیر عابدزاده، احمدرضا عابدزاده و... را در فواصل مختلف به عنوان بازیکن، مربی یا سرمربی در اختیار داشته و در حال حاضر هم یک ایرانی به نام عرفان اردستانی که سابقه دعوت به تیم امید کشورمان را هم دارد، عضو تیم زیر ۲۳ سال این باشگاه آمریکایی است و حضور آندو می‌تواند اورنج کانتی را برای ایرانیان و به خصوص ارامنه ایرانی مقیم لس‌آنجلس و کالیفرنیا جذاب‌تر کند. اورنج‌کانتی یکی از تیم‌های مدعی لیگ دسته اول فوتبال آمریکاست و باید دید آیا آندو به پیشنهاد این باشگاه جواب مثبت می‌دهد؟


جالب است بدانید در حال حاضر یک سوئیسی به عنوان مدیرعامل باشگاه اورنج‌کانتی فعالیت می‌کند و سرمربی این تیم هم یک آمریکایی است و هوندا، بازیکن معروف ژاپنی هم یکی از سهامداران این تیم محسوب می‌شود.

آندو با وجود این‌که این فصل عضو تیمی نبوده، از لحاظ بدنی چندان هم از شرایط ایده‌آل دور نیست و آن‌هایی که چند شب قبل او را در مراسم گلریزان فدراسیون فوتبال برای سیل‌زدگان دیدند، می‌گویند بدن تیموریان همچنان روی فرم است.
با این حساب شاید آندو وسوسه شود برای چند ماه هم که شده به آمریکا برود و برای تیم اورنج‌کانتی در لیگ دسته اول ایالات متحده بازی کند. به گفته یک منبع آگاه قرارداد احتمالی آندو با اورنج‌کانتی کوتاه‌مدت خواهد بود و شاید او فعلاً فقط نیم‌فصل با آمریکایی‌ها قرارداد ببندد، البته اگر طرفین بر سر جزئیات به توافق برسند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

X