با توجه به ریاضت اقتصادی و مشکلاتی که وجود دارد، قرار شد نقل و انتقالات فصل جاری یکی از آرام‌ترین نقل و انتقالات باشد و باشگاه‌ها مدام میلیارد میلیارد نکنند

بمب‌های نقل و انتقالات خنثی شد!

زمان زیادی تا پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی نمانده است. بعد از آن باشگاه‌ها به تعطیلات می‌روند و در عین حال برای نقل و انتقالات استارت می‌زنند.

قطعاً تیم قهرمان سعی می‌کند خود را قوی‌تر کند و تیم‌های دیگر هم خود را تقویت خواهند کرد. این یعنی نقل و انتقالات دوباره داغ می‌شود.

در سال‌های گذشته بازار جنجالی بوده. رقم‌ها هم هر سال بالا و بالاتر رفته به شکلی که حالا بعضی بازیکنان نه چندان معروف و گمنام هم نسبت به عموم، رقم‌های کلانی دریافت می‌کنند. با توجه به ریاضت اقتصادی و مشکلاتی که وجود دارد، قرار شد نقل و انتقالات فصل جاری یکی از آرام‌ترین نقل و انتقالات باشد و باشگاه‌ها مدام میلیارد میلیارد نکنند.

وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال این دستور را به باشگاه‌ها داده‎‌اند. از نظر بعضی مدیران این یعنی خنثی شدن بمب‌های نقل و انتقالات. البته در سال‌های گذشته هم همواره این بحث بوده که باشگاه‌ها در نقل و انتقالات زیاد هزینه نکنند ولی هر بار وزارتخانه و فدراسیون در این پروژه شکست خوردند و موفق نبودند.

امسال هم بعید به نظر می‌رسد با وجود فشار‌ها به باشگاه‌ها دوباره نقل و انتقالاتی آرام داشته باشیم. همیشه کری‌خوانی در باشگاه‌ها زیاد است. اگر هر یک از تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، پدیده و تراکتور قهرمان نشوند طبیعتاً برای فصل بعد تلاش می‌کنند قدرتمندتر شوند. هر تیمی هم که سهمیه بگیرد هزینه خوبی برای حضور در آسیا خواهد کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس

نیمار عکس جدیدی از خودش را در کنار ریحانا منتشر کرده است

 
X