کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

ضربه ناخواسته کریس رونالدو به فرزندش

در آخرین بازی این فصل یوونتوس در تورین، جشن باشکوه فتح هشتمین اسکودتوی متوالی این تیم در یوونتوس آره نا برگزار شد و رونالدو نیز در اولین فصل حضور خود در تورین موفق شد در سومین کشور معتبر اروپایی صاحب جام قهرمانی لیگ شود.

اما این جشن قهرمانی که با حضور مادر، فرزند و نامزد رونالدو برگزار شد و بدون حاشیه نبود و در یک صحنه و هنگامیکه خانواده رونالدو آماده گرفتن عکس یادگاری با جام بودند، قسمت فوقانی جام در دست رونالدو به شکل ناخواسته به صورت جونیور فرزندش برخورد کرد و باعث نگرانی حاضران در صحنه شد.

یکی از نکاتی که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی شد، واکنش جورجیا نامزد رونالدو به این اتفاق بود. به نظر می رسد او متوجه برخورد جام با صورت پسر رونالدو نشد زیرا عکس العمل خاصی به این صحنه دردناک نشان نداد و بیشتر این مادر رونالدو بود که از رخ دادن این اتفاق ابراز نگرانی کرد.

به هر حال بعد از چند ثانیه مشکل جونیور حل شد و خانواده ستاره پرتغالی عکسی به یادگار با هم گرفتند تا ایتالیا و سری آ نیز به فهرست طولانی فتوحات کریستیانو رونالدو اضافه شود.


برخورد جام قهرمانی با صورت پسر رونالدو 1
برخورد جام قهرمانی با صورت پسر رونالدو 1

برخورد جام قهرمانی با صورت پسر رونالدو 2
برخورد جام قهرمانی با صورت پسر رونالدو 2گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
عکس: تیپ و چهره راموس و همسرش در مراسم ازدواج شان عکس: تیپ و چهره راموس و همسرش در مراسم ازدواج شان

سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو مراسم ازدواج خود را برگزار کردند که در ادامه عکس هایی از این زوج را در مراسم ازدواج شان مشاهده می کنید

 
X