کاررای ایتالیایی در مذاکره با مدیران پرسپولیس علاوه بر درخواست مالی بالا، روی جزئیات هم خیلی تأکید داشت. جزئیاتی که فراهم آوردن همه آنها برای باشگاه چندان آسان نبود

پرسپولیسی‌ها شانس آوردند کاررا نیامد!

پس از فراز و نشیب های فراوان سرانجام گابریل کالدرون آرژانتینی به عنوان جایگزین برانکو سکان هدایت پرسپولیس را در دست گرفت. با این حال خواندن روایتی از مذاکره پرسپولیس و کاررای ایتالیایی خالی از لطف نیست.

می‌گویند در ترکیه، کاررا با یک گروه ۱۰، ۱۲ نفره پای میز مذاکره با پرسپولیس نشست و اصرار داشت همراه این تعداد دستیار و همکار به تهران بیاید.

گویا مرد ایتالیایی اعتقاد داشت باید یک پزشک هم همراه خودش به ایران بیاورد که البته این پزشک بانو بود و انگار در همان ترکیه به او گفتند چنین امکانی در ایران وجود ندارد که خانم دکتر در جریان بازی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

کاررا روی جزئیات خیلی تأکید داشت، مثلاً قد، وزن، سن و سایز تک‌تک بازیکنان پرسپولیس را می‌خواست و می‌گفت باید این بازیکنان ۸ صبح تا ۸ شب در اختیار باشگاه باشند و صبحانه‌شان را هم در باشگاه بخورند و حتی موقع خواب نیز دستگاهی به بدن‌شان متصل باشد که تمام فعل و انفعالات بدنی آن‌ها را برای رسیدن به بهترین برنامه تمرینی و رژیم غذایی ثبت و اندازه‌گیری کند.

جالب است در ایران برخی مربیان اسم مادر بازیکنان را می‌خواهند تا از رمال و جادوگر و دعانویس برای آن‌ها ورد بگیرند و مرد ایتالیایی دنبال مشخصات فردی بازیکنان بود.

کاررا توجه بسیاری روی جزئیات نشان می دهد و از قرار معلوم یکی از دلایل بیکاری او طی یک سال و نیم گذشته اصراری است که روی همین جزئیات دارد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X