تتت

علی کریمی عاشق همبرگر است و این را هم بازی‌ها و همینطور دوستانش هم تائید می‌کنند

ماجرای روزی که تیم‌ملی به خاطر علی کریمی رفت مک دونالد!

یکی از جذاب ترین حاشیه های فوتبال ایران همواره ماجرای همبرگر خوردن های علی کریمی در تیم ملی بود. او دو بار در دوران بلاژویچ در اردو گفت همبرگر می خواهد. بار اول سرمربی موافقت کرد و بار دوم که قبل از بازی بحرین بود نه. رضا چلنگر هم امروز در برنامه سلام صبح بخیر در این باره گفت: «در اردوی تایلند بودیم. علی گفت من همبرگر می خواهم و غذای هتل را نمی خواهم. بلاژویچ هم فردایش همه بچه ها را در مک دونالد به همبرگر میهمان کرد.»

مترجم سابق تیم ملی درباره رکورد همبرگر خوردن کریمی گفت: «او عاشق همبرگر است. اصلا یکی از سرگرمی‌هایش همبرگر خوردن است.»

چلنگر درباره مخالفت بلاژ با همبرگر خوردن کریمی قبل از بازی بحرین هم توضیح داد: « بله، آنجا مخالفت کرد. در آن اردو اتفاقات عجیبی رخ داد. بحرینی ها در تایلند بودند. یک آتش سوزی کوچک در ورزشگاه رخ داد بازی را تعطیل کردند. همان تیم داوری بازی رفت ایران و بحرین که گل درست کریمی را مردود کرد برای قضاوت بازی برگشت آوردند. ما 6 روز خارج از برنامه در بحرین بودیم. روزهای سختی بود. بازیکنان را کنترل کردن سخت بود. همه بچه ها واقعا شیطان بودند.»

چلنگر درباره اتفاقات جنجالی ظهر بازی بحرین و همینطور کشک بادمجان خوردن بازیکنان گفت: «کشک بادمجان نبود ولی غذای خیلی مفصل و شامل شامل برنج، جوجه کباب، کباب کوبیده و برگ و پیش غذا بود. میهمان سفارت بودیم. هیچکس هم به او نه نمی گفت.  6 ساعت قبل از مسابقه شیک و کافه گلاسه و... هم سفارش دادند که 6 ساعت قبل از مسابقه هضم آن خیلی سخت بود. البته سفارت هم نیت بدی نداشت و سعی کردند محبت کنند. ما هم کلا به هیچی نه نگفتیم!»

چلنگر درباره اتفاقات رختکن ایران بعد از بازی با بحرین گفت: «جو سنگینی بود. همه مغموم بودند. قوزک پای علی دایی بریدگی داشت و بخیه زده بود. بحرینی ها با استوک زده بودند و جوراب او خونی بود. از سرش هم خون می آمد و شکسته بود. داخل رختکن علی مثل یک شیر عصبانی بود.  بلاژویچ هم آمد و داد زد سر همه. من هم داد زدم. گفت خجالت بکشید. نگاه کنید این کاپیتانتان است که مثل شیر می رود و می آید. گفت ببینید سرش را شکستند. پایش را زدند. کدام یک از شما به اندازه او در زمین جنگیدید و عرق ریختید؟ تک گل ما را هم در آن بازی علی دایی زد. کلا از همه بازیکنان شاکی بود. از خط دفاع و گلر بگیرید تا بک چپ و راست و به همه اعتراض می کردند. مگر قبل از بازی نگفتم اینها انگار تحت تاثیر مواد مخدر هستند؟ او هیچوقت عادت نداشت از جلسه فنی تا بین نیمه حرف بزند ولی او گرم کردن بحرینی ها را دید و به رختکن برگشت. رفتیم در رختکن به بچه ها گفت من آنها را دیدم. در حالت عجیبی هستند. از نگاهها دیدم. اگر نرم بروید داخل زمین مثل بره شما را می کشند.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X