به نظر میرسد انتخاب تیم جدید دیبالا به عهده نامزدش می باشد و شاید این بازیکن به تاتنهام بپیوندد

نقش نامزد دیبالا در انتقال این بازیکن به لیگ برتر

پائولو دیبالا پیشنهادات بسیاری دارد که می تواند از بین آنها تیم آینده خود را انتخاب کند و ممکن است این تصمیم از سوی نامزد او گرفته شود.

منچستریونایتد یکی از اصلی ترین مشتریان این بازیکن بود و گفته می شود که یووه و یونایتد برای معاوضه دیبالا و لوکاکو به توافق رسیده اند اما این انتقال به دلیل دستمزد بالای دیبالا عملی نشد. این اتفاق به تاتنهام اجازه داد که پیش آمده و پیشنهاد 70 میلیون پوندی خود را مطرح کرده و مذاکرات برای جذب این بازیکن را آغاز کند.

روزنامه دیلی میل خبر داده که نامزد این ستاره آرژانتینی، اوریانا ساباتینی، علاقه بسیاری به حضور در لندن دارد. این روزنامه مدعی شده که ساباتینی، که یک ستاره پاپ آرژانتینی است و سه سال قبل با دیبالا نامزد کرده، علاقه خود به زندگی در پایتخت انگلیس را ابراز کرده است.

گفته می شود که دیبالا حالا می داند که آینده ای در تورین نخواهد داشت و احتمالا در حال بررسی ایده ادامه فوتبال خود در لیگ برتر است. این بازیکن آرژانتینی درخواست دریافت حقوق هفتگی 350 هزار پوند دارد که شرایط را کمی برای امضای قرارداد با هر تیمی پیچیده می کند.

باید دید تاتنهام حاضر است با شرایطی که منچستریونایتد نپذیرفت، کنار بیاید یا انتقال این بازیکن به شمال لندن نیز منتفی خواهد شد..گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X