تتت

امید ابراهیمی، روزبه چشمی و کاوه رضایی سه بازیکنی هستند که هنوز شرایط شان برای فصل آینده مشخص نیست

گرانقیمت‌های بی تیم مانده، بمب لحظه آخری می‌شوند؟

امید ابراهیمی، روزبه چشمی و کاوه رضایی سه ستاره فوتبال ایرانند که شاید بمب های لحظه آخری لیگ برتر شوند.

امیر ابراهیمی جایگاهش در الاهلی قطر به خطر افتاده و بعید است در این تیم بماند. ابتدای فصل نقل و انتقالات شایعه شده بود استقلال تا ۴ میلیارد برای یکسال هم به او می دهد.
او می توانست کاپیتان شایسته استقلال در نبود رحمتی و خسرو حیدری باشد.
یک کاپیتان و فرمانده وسط میدان. ولی او دریافتی اش در قطر اقلا دو برابر این رقم بود.
حالا اما شرایط فرق کرده. استقلال بسته شده و بازبندش هم احتمالا به وریا می رسد. امید هم با الخریطیات و السیلیه مذاکره می کند ولی هنوز مقصد نهایی اش مشخص نشده. اما او از سپاهان و پدیده مشهد هم پیشنهادهایی دارد.
اگرچه استقلال اگر درست مربی ایتالیایی جوانش را توجیه می کرد نباید به سادگی در هر شرایطی از امید به راحتی می گذشت!


روزبه چشمی این قدر دست دست کرد که دیگر جایی در استقلال ندارد. او البته خودش لیگ قطر یا تیم های درجه دوم اروپا را ترجیح می دهد ولی مشتری جذابی پیدا نکرده و پیشنهاد دست به نقدی ندارد. حالا توئیت یک اکانت منتسب به سپاهان این شائبه که او به اصفهان برود را زیاد کرده است.
البته رفاقت چشمی با رحمتی هم این قدر زیاد است که باور جدایی آنها از هم سخت در ذهن ها می گنجد پس او گزینه مشهد را هم احتمالا در جیبش دارد.


سومین  اسم که کمترین احتمال بازگشت را دارد ، کاوه رضایی گرانقیمت است. او بازیکن ۱۰ میلیون دلاری کلوب بروخه است. اگرچه سال خوبی نگذراند اما این قدر گران است که باشگاهی در ایران توان خریدش را نداشته باشد. اینکه برای کاهش هزینه ها، باشگاه بلژیکی قرضش دهد بعید نیست اما کاوه هنوز می تواند در باشگاههای خوب بلژیکی بازی کند حتی اگر از سپاهان پیشنهاد داشته باشد. بخصوص در سالی که سرمربی تیم ملی ایران ستاره فوتبال بلژیک است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: دنیای ورزش تورنتو


 
 
 

X