شاید جالب باشد که بدانید ماجرای خوشحالی بعد از گل زدن های رونالدو چیست و او چه کلمه ای را به زبان می آورد

معنای خوشحالی های رونالدو بعد از گل زدن

خوشحالی های پس از گل در فوتبال انواع خاصی دارد و بیشتر بازیکنان شادی پس از گل خاص خودشان را دارند.

یورگن کلینزمن به انتقاد مطبوعات از خودش طعنه می زد و پس از گل خود را به زمین می انداخت. این در حالی است که پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد، رقص های متعددی دارد که اجرا می کند. کریستیانو رونالدو که یکی از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال است نیز موقعیت های متفاوتی برای انتخاب شادی پس از گل خود داشته و چندتای آنها معروف شده اما معروف ترین آنها فریاد " Siiii " است.

او پیش از فریاد زدن این عبارت به هوا پریده، می چرخد و با پاهای به اندازه عرض شانه و مشت های گره کرده به زمین می آید و این کله را فریاد می زند که در زبان اسپانیایی به معنای " بله " است. این به نوعی ابراز احساسات در گلزنی است. پس از این که رونالدو پرید و به زمین آمد، هواداران معمولا او را در فریاد زدن این کلمه همراهی می کنند. او پس از دریافت توپ طلای سال 2014 نیز روی صحنه این کلمه را برابر لیونل مسی، رقیب خود، فریاد زد و بسیاری از شنیدن این فریاد سردرگم و متعجب شدند. رونالدو در گفتگو با شبکه تلویزیونی اسپانیایی کاترو گفت: " فریاد من؟ بازیکنان می دانند که هر وقت گل می زنم یا پیروز می شویم این کار را می کنم. این فریاد ما در رئال مادرید است. "

در حالی که این مهاجم مدعی شده بود که این فریادی است که در رئال مادرید برای آن به نتیجه رسیده اند اما ظاهرا این به نوعی برند شخص کریستیانو رونالدو شده و او پس از پیوستن به یوونتوس نیز در شادی های پس از گل خود از آن استفاده می کند. با توجه به محبوبیت رونالدو عجیب نیست که بسیاری این شادی پس از گل را تقلید می کنند. مارک گروییک، بازیکن تیم ملی صربستان، در سال 2019 و پس از گلزنی برای هرتابرلین در دیدار برابر شالکه این کار را تکرار کرد که آخرین آنهاست.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X