ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات و ۳۳ ساله یوونتوس مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است

خرید غیرمنتظره بارسا از یوونتوس!

به نظر می‌رسد یکی از بازیکنانی که چندان مورد توجه مائوریتسیو ساری قرار ندارد، ماریو مانژوکیچ مهاجم باتجربه یوونتوس است و در هفته‌های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی این بازیکن منتشر شده است.

ابتدا به نظر می‌رسید منچستریونایتد برای خرید مانژو به توافق دست یافته و بعد‌ها نام بایرن مونیخ و دورتموند نیز برای جذب او مطرح شد، اما امروز نشریه توتو اسپورت چاپ تورین مدعی شد بارسلونا نیز به صف خریداران این مهاجم باتجربه پیوسته است.
عثمان دمبله و ایوان راکیتیچ، دو ستاره بارسلونا هستند که در هفته‌های اخیر مورد توجه یووه قرار گرفته اند و ممکن است ماریو مانژوکیچ به عنوان بخشی از معاوضه آن‌ها راهی نوکمپ شود. این در حالیست که بارسلونا در همین تابستان آنتوان گریزمان را نیز جذب کرده و به دنبال خرید نیمار، ستاره ۲۷ ساله پاری سن ژرمن نیز بوده است.

البته بازیکنی با سبک بازی ماریو مانژوکیچ در ترکیب بارسا دیده نمی‌شود. مهاجم کروات در بسیای از موارد نقش مهاجم کاذب را بازی کرده و با درگیری با مدافعان حریف، فضا را برای دیگر بازیکنان در مسیر گلزنی آماده می‌کند. در صورت توافق برای انتقال ستاره هایی، چون عثمان دمبله یا ایوان راکیتیچ به تورین، ممکن است بیانکونری ماریو مانژوکیچ را به عنوان بخشی از قرارداد این بازیکنان راهی بارسا کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 

X