این روزها وضعیت در کشور عربستان چندان برای برانکو ایوانکوویچ مساعد نیست

شرایط سخت برانکو در الاهلی عربستان

شکست مقابل الهلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت و حذف از لیگ قهرمانان آسیا برای برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش در تیم الاهلی عربستان پیامدهای خوشی در پی نداشت. هرچند بعد حذف از لیگ قهرمانان انتقادها از برانکو زیاد شده بود اما بعد از تساوی که تیم او پنجشنبه شب در جریان هفته اول لیگ عربستان بدست آورد، این انتقادها بیشتر هم شدند.

تا حدی که حتی در خبرها صحبت هایی در خصوص تصمیم گیری درباره اخراج یا ابقای برانکو از سوی مسئولان باشگاه عربستانی مطرح شده بود. اتفاق جالب در خصوص شروع کار برانکو این است که او در زمان حضور در ایران و پرسپولیس هم فصل اول همینقدر بد کارش را شروع کرد.

پرسپولیس برانکو در لیگ پانزدهم حتی تا قعر جدول هم پایین رفت اما در نهایت فصل را با نایب قهرمانی به پایان رساند. آن هم در روزی که یک ورزشگاه ایستاده بازیکنان و برانکو را تشویق کردند. بدون شک این رفتاری بود که شاید خود برانکو هم از هواداران پرسپولیس انتظار نداشت. همانطور که در ابتدای لیگ پانزدهم خیلی ها حتی برانکو فکر می کردند مدیریت باشگاه بیش از این در دل انتقادها و ناکامی های تیم به او مهلت ندهد.

در حالیکه شرایط اینطور پیش نرفت و حمایت مدیران باشگاه و هواداران باعث شد لیگ پانزدهم یکی از به یاد ماندنی ترین پرسپولیس های تاریخ توسط برانکو ساخته شود. تیمی که در سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شد و حتی به فینال آسیا هم رسید.

این روزها اما در عربستان کسی شبیه برخورد هواداران و یا مسئولان پرسپولیس را نمی بیند. همانطور که انتقادها روی سکوها از برانکو بیشتر از حمایت هاست، مسئولان باشگاه هم مدام از نارضایتی و تصمیم گیری های مهم حرف می زنند تا به نوعی ثابت شود برانکو هم دلش برای رفتار مدیران وقت پرسپولیس و هوادارانش تا حد زیادی تنگ شده!گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X