عثمانه دمبله در گفتگو با روزنامه فرانسوی اکیپ توضیح داده که چرا حاضر نشده به عنوان بخشی از قرارداد بازگرداندن نیمار به بارسا، به پاری‌سن ژرمن برود

دلیل نرفتن دمبله به پاری‌سن‌ژرمن مشخص شد!

دمبله دلیل اصلی رد پیشنهاد تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن برای پیوستن به این تیم را فاش کرده است. او در تمام مدت تابستان سوژه رسانه‌ها بود و قرار بود بارسلونا این بازیکن را به اضافه مبلغی پول به تیم فرانسوی بدهد تا بتواند نیمار را بازگرداند. اما هر بار با مخالفت بازیکن فرانسوی روبرو شد و حتی جلسه‌ای که مدیر ورزشی بارسا و سرمربی تیم با او داشتند هم کارساز نبود.

در بارسا بعید است که به دمبله در ترکیب اصلی به راحتی بازی برسد و او باید پشت سوارس، مسی و گریزمان برای بازی کردن در ترافیک بماند. از طرفی فرانسه زادگاهش است و رفتن به این کشور می‌توانست برایش مناسب باشد. با این حال او تصمیم گرفت در بارسا بماند.

او در این باره گفتگویی با اکیپ داشته است و درباره دلیل نرفتنش این طور توضیح داده که اهمیتی نمی‌دهد در بارسا چه شرایطی خواهد داشت و کدام بازیکن خواهد آمد، او از رقابت نمی‌ترسد و برای موفقیت خواهد جنگید.

دمبله همچنین عنوان کرده که رویایش رسیدن به توپ طلا است و از زمانی که به بارسا آمده همین هدف را داشته و ترجیح می‌دهد در بارسا بماند و برای این هدف بجنگد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

X