محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی بار دیگر آمادگی خود را برای خرید باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد

محمد بن سلمان مالک منچستر یونایتد می شود؟

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، آماده است تا با توجه به شرایط ناپایدار خانواده گلیزر، مالک منچستریونایتد، سومین پیشنهاد خود برای خرید این تیم را نیز ارائه کند.

شاهزاده سعودی پیش از این دو پیشنهاد برای خرید شیاطین سرخ با قیمت حدودی ۳ میلیارد پوند ارائه داده که هردوی آنها رد شده بودند اما به نظر می رسد که این اتفاق چیزی از علاقه او به این باشگاه کم نکرده است.

در هر دو پیشنهاد قبلی خانواده گلیزر به شاهزاده عربستان اعلام کرده بودند که علاقه ای به فروش این تیم با هر قیمتی که باشد، ندارند. با این حال روزنامه انگلیسی میرر مدعی شده که با توجه به افزایش شرایط ناپایدار مالکان این تیم شاید این بار پاسخ آنها به پیشنهاد خرید این تیم متفاوت باشد.

هفته گذشته اخباری مبنی بر آمادگی کوین گلیزر برای فروش سهم ۱۳ درصدی خود منتشر شد چرا که باشگاه برای اولین بار در سال‌های اخیر موفق به سوددهی نشد.

او این سهام را به قیمت ۲۷۰ میلیون پوند به فروش گذاشت تا آمادگی خود برای جدایی از سرمایه گذاری خانوادگی را تایید کند و عده ای این اقدام را دلیلی برای تلاش دوباره شاهزاده سعودی برای خرید این تیم می دانند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 

X