استفانو توراتی، دروازه بان ساسولو، امروز اولین حضور خود در رقابت های سری آ را تجربه می کند و این در حالی است که زمانی که بوفون اولین بازی خود برای یوونتوس را انجام داد، این دروازه بان به دنیا هم نیامده بود

اتفاق جالب در سری آ: حضور بوفون در یووه بیشتر از سن دروازه بان ساسولو!

دو تیم یوونتوس و ساسولو از ساعت 15 به وقت ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آندره‌آ کونسیلی به دلیل مصدومیت نمی تواند در دروازه ساسولو قرار بگیرد و جیانلوکا پیولو نیز هنوز به مرز آمادگی نرسیده و به همین دلیل کادر فنی این تیم تصمیم گرفته که از دروازه 18 ساله تیم جوانان خود برای بازی امروز در برابر صدرنشین رقابت های سری آ استفاده کند.

او نه تنها پیش از این هرگز در سری آ بازی نکرده بلکه اولین حضور او در ترکیب یک تیم بزرگسال نیز به حساب می آید. توراتی در تاریخ 5 سپتامبر 2001 ( 5 شهریور 1380 ) در میلان به دنیا آمده است.

این در حالی است که حریف امروز او در دروازه یوونتوس، جیانلوییجی بوفون است که اولین بار در تاریخ 26 آگوست 2001 ( 4 شهریور 1380 ) پیراهن این تیم را بر تن کرد. این بازی با نتیجه 0 - 4 به سود یوونتوس برابر ونزیا به پایان رسید.

بوفون امروز ششصد و چهل و پنجمین بازی خود را انجام می دهد و تنها دو بازی تا رکورد 647 بازی مالدینی فاصله دارد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X