توماس مولر احتمالا به همراه همسرش در المپیک 2020 حضور خواهند داشت

ستاره بایرن مونیخ و همسرش با هم در المپیک شرکت می‌کنند

توماس مولر هافبک باتجربه بایرن مونیخ که همچون چهره هایی نظیر متس هوملس و ژروم بواتنگ از لیست یواخیم لوو برای حضور در یورو خط خورده و یک سال است که از تیم ملی کنار رفته حالا در سن 30 سالگی می تواند یک تجربه بین المللی جدید داشته باشد.

مولر در لیست لوو قرار ندارد و در یوروی آینده حضور نخواهد داشت اما گفته می شود که استفان کونتز، سرمربی تیم زیر 21 سال آلمان در نظر دارد که هافبک بایرن مونیخ را به عنوان یکی از سه بازیکن بالای 23 سال تیمش به المپیک توکیو ببرد.

در حقیقت کیکر گزارش داده است که کونتز می خواهد قهرمان جام جهانی 2014 آلمان را در لیستش قرار بدهد و از تجربه او در تیمش استفاده کند. مولر که با نظر هانس فلیکس دوباره به ترکیب بایرن برگشته است، گفته است که از حضور در المپیک استقبال می کند.

نکته جالب این جاست که لیسا همسر توماس مولر هم در المپیک آینده حضور خواهد داشت. لیسا که از سال 2009 با توماس ازدواج کرده، در رشته سوارکاری مشغول به کار است و قرار است که همراه با اسب خود که Stand by me نام دارد، در المپیک توکیو حضور یابد. توماس مولر در این باره گفت:" در حال حاضر البته همسرم درگیر تورنمنت های دیگر است و این طور نیست که فقط به المپیک فکر کند."گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X