ففف

مدل اسپانایی - روسی که به یک فوتبالیست اتهام آزار جنسی زده بود بازداشت شد

بازداشت مدلی که به بازیکن میلان اتهام ناروا زده بود

لوئیزا کرملوا، مدل اسپانیایی - روسی که در برنامه های تلویزیونی مختلف اسپانیا شرکت می کند، در ژوئن 2017 از تئو هرناندز مدافع - هافبک فعلی میلان انتقاد کرده بود و مدعی شده بود که این بازیکن در پارکینگ یک دیسکو در منطقه ماربیا اسپانیا او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

پس از این شکایت، دادگاه به علت مدارک و اتهامات غلط، این پرونده را رد کرد. حالا روزنامه محلی "دیاریو سور" گزارش داده است که دادگاه شماره 3 ماربیا، دستور تعقیب و بازداشت این مدل را به خاطر "اتهام زدن دروغ" داده است و هیچ بعید نیست که حکم حبس تعلیقی و کار اجباری هم برای او در نظر گرفته شود.

لوئیزا روز دوشنبه توسط پلیس اسپانیا دستگیر شده تا در دادگاه تفهیم اتهام شود. لوئیزا در سال 2017 ادعا کرده بود که توسط تئو هرناندز که در آن زمان در آلاوز بازی می کرد و هنوز به رئال مادرید ملحق نشده بود، مورد آزار جنسی قرار گرفته است.با وجود سنگین بودن اتهام، پلیس هرگز مدافع فعلی میلان را دستگیر نکرد چرا که هیچ شواهدی علیه او وجود نداشت.

حالا به نظر می رسد که تئو از لوئیزا به خاطر اعاده حیثیت شکایت کرده و به همین خاطر این مدل دستگیر شده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
 
X