آینده کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن ژرمن هنوز مشخص نیست. این مهاجم هنوز اعلام نکرده است که آیا فصل آینده در پی اس جی خواهد ماند یا نه

زنی که در انتقال امباپه به رئال مادرید نقش مهمی خواهد داشت

هر روز اخبار و شایعات متفاوتی در مورد آینده ستاره فرانسوی پاریسن ژرمن مطرح می شود و به نظر می رسد که نقش دلفین ورهیدن در این میان خیلی مهم باشد. این وکیل زن، چند ماه پیش با امباپه قرارداد بست و تلاش می کند تا این بازیکن را برای حضور در رئال مادرید مجاب کند.

مطبوعات فرانسه گزارش داده اند که این وکیل در ماه های اخیر سعی کرده امباپه را متقاعد کند تا قراردادش با پی اس جی را تمدید نکند و به رئال مادرید ملحق شود. قرارداد فعلی امباپه با پی اس جی تا سال 2022 اعتبار دارد و اگر قراردادش را  تمدید نکند، در سال 2021 پی اس جی چاره ای جز فروختنش ندارد چرا که در غیر این صورت او را در تابستان 2022 به صورت رایگان از دست خواهد داد.

دلفین ورهیدن، وکیل سرشناس فرانسوی به امباپه اعلام کرده است که اگر در تابستان قبلی به رئال مادرید ملحق می شد، احتمال این که توپ طلای 2019 را ببرد، خیلی بیشتر بود و به همین خاطر به این بازیکن توصیه کردذه است تا به رئال مادرید ملحق شود تا بتواند جوایز فردی را به دست بیاورد و از نظر حرفه ای در دنیای فوتبال پیشرفت کند.

به هر صورت به نظر می رسد که ماه های آینده برای تعیین شرایط کیلیان امباپه خیلی مهم خواهد بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

X