علی فتح‌الله‌زاده در مصاحبه‌ای ادعا کرده است که با یکی از ستاره‌های محبوب پرسپولیس قرارداد داخلی بسته بوده است، ادعایی که توسط برادر مهدی مهدوی‌کیا رد شد

مهدوی‌کیا: ادعای فتح الله‌زاده یک دروغ بزرگ است

 فتح‌الله‌زاده مدعی شده که قبل از حضور مهدی مهدوی‌کیا در پرسپولیس با او قرارداد امضا کرده و این قرارداد هنوز هم دست کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال است. هادی مهدوی‌کیا بازیکن سابق پرسپولیس و برادر کوچکتر مهدی، اما با رد حرف‌های علی فتح‌الله‌زاده گفت: این دروغ خیلی بزرگی است.

مهدی مهدوی‌کیا در سال ۷۴ و در حالی هجده سال داشت به پرسپولیس پیوست. او آقای گل رقابت‌های جوانان و امید‌های تهران در بانک ملی بود و خیلی زود چشم امیرعابدینی مدیرعامل وقت پرسپولیس را گرفت و به عنوان یک استعداد بزرگ به ترکیب تیم استانکو پوکلِپوویچ اضافه شد. مهدوی‌کیا خیلی زود پیراهن تیم ملی را هم به تن کرد و بازی‌های درخشانش در انتخابی جام جهانی ۱۹۹۸ از او یک ستاره بزرگ در فوتبال آسیا ساخت. مهدی یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های تاریخ باشگاه پرسپولیس بوده و هست و حالا حرف‌های علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق و عضو حال حاضر هیئت‌مدیره استقلال درباره قرارداد داخلی باعث شده تا واکنش‌های زیادی به وجود بیاید.

هادی مهدوی‌کیا هم از این حرف‌های فتح‌الله‌زاده ابراز ناراحتی می‌کند. او معتقد است که این حرف‌ها کاملا کذب است: خاندان مهدوی‌کیا همه پرسپولیسی تیر هستند و هیچوقت بحث رفتن او به استقلال مطرح نشده است.

او افزود: زمانی که مهدی آقای گل جوانان و امید‌های تهران شد باشگاه استقلال غلامحسین مظلومی بزرگ را به منزل برادر من فرستاد. آقای مظلومی درخواست کرد که مهدی به استقلال برود. برادر من به احترام بزرگی آقای مظلومی به ایشان گفت که هر کمکی بتواند انجام و در این رابطه مساعدت خواهد کرد، اما هیچ قولی نبود و هیچ قراردادی هم امضا نشد.

بازیکن سابق پرسپولیس، اما حرف‌های فتح‌الله‌زاده در ادامه حرف‌های نادرست او در گذشته دانسته و تئوری که درباره یکی از دربی‌های جنجالی تهران مطرح کرده را مثال می‌زند: این دروغ بزرگ هم مثل آن حرف‌هایی است که درباره دربی ۹ نفره (دربی ۴۸- مهر ۱۳۷۸ که با نتیجه بدون گل به پایان رسید) می‌زند و می‌گوید نگذاشتند استقلال برنده آن بازی شود. من در آن بازی خودم دو بار توپ استقلالی‌ها را از روی خط دروازه بیرون کشیدم که یکی از آن‌ها توپ علیرضا نیکبخت بود که داشت گل می‌شد و نگذاشتم.

مهدوی‌کیا گفت: استقلالی‌ها خودشان را کشتند که ما را ببرند و ما آنقدر دویدیم که زبانمان از حلقمان در آمده بود و تا سه روز نمی‌توانستیم راه برویم.

برادر کوچکتر مهدی مهدوی‌کیا بازهم روی اشتباه بودن حرف مدیرعامل سابق استقلال تاکید کرده و گفت: حرف‌های او درباره قرارداد مهدی هم یک دروغ دیگر است. بهتر است انسان در این موارد حقیقت را بگوید.

در همین رابطه با مهدی مهدوی‌کیا تماس گرفتیم و او در حالی که به هیچ وجه تمایلی نداشت در این رابطه صحبت کند گفت: دوست ندارم راجع به این مسایل حرف بزنم. من در تمام این سال‌ها یکی دو بار بیشتر آقای فتح‌الله‌زاده را ندیده ام..گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X