اشکان دژاگه هافبک باتجربه تیم تراکتور پس از شکست مقابل پرسپولیس پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود

نظر اشکان دژاگه پس از بازی مقابل پرسپولیس

اشکان دژاگه هافبک ملی پوش تیم تراکتور تبریز پس از شکست 2-0 تیمش مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات آن ها بود.

او در ابتدا گفت: خب پرسپولیس و تراکتور دو تیم بزرگ هستند و دوست دارند بازی را ببرند. هم ما در زمین و هم هواداران. فکر نمی کنم اتفاق بدی افتاده باشد و فکر می کنم بازی خوبی بود. متاسفانه امروز نتوانستیم امتیاز بگیریم و امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

دژاگه درباره توهین های هواداران پرسپولیس زیاد صحبت نکرد و در این خصوص گفت: فوتبال است دیگر!

سوال بعدی از کاپیتان تیم ملی و تراکتور در مورد قهرمانی با تراکتور بود و اینکه آیا هنوز به این موضوع امیدوار است یا خیر که او افزود: هنوز خیلی بازی مانده است و باید برای بازی های بعد تمرکز کنیم و امتیازات را بگیریم. امروز سخت بود و نیاز داشتیم به سه امتیاز ولی فوتبال همین است و برد و باخت دارد.

دژاگه همچنین درباره درگیری با شجاع خلیل زاده بیان کرد: شجاع عزیز من است. او را خیلی وقت است که می شناسم و خودش می داند که چقدر دوستش دارم.

اشکان در پاسخ به سوالی در خصوص سرمربی بعدی تیم ملی هم گفت: من خبری ندارم.گزینه های مطرح شده مربی های بزرگی هستند ولی در نهایت خودشان باید تصمیم بگیرند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir 
 

X