سرمربی رئال مادرید نسبت به محرومیت ۲ ساله منچسترسیتی از حضور در رقابت‌های اروپایی واکنش نشان داد

محرومیت منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید یکشنبه در هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف سلتاویگو می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کلید موفقیت ادامه دادن روندی است که داشتیم. فردا حریفمان را می‌شناسیم. سلتاویگو شایسته این جایگاه نیست و این تیم از همه جهت خوب است. می‌دانیم بازی سختی خواهد بود مانند همه بازی‌ها. با این حال باید به روندمان ادامه دهیم و با تمرکز و هماهنگ بازی کنیم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: همه چیز به دفاع بستگی ندارد. در فوتبال باید تعادل وجود داشته باشد. دی‌ان‌ای رئال مادرید حمله و فوتبال بازی کردن است. من برای این تیم بازی کرده‌ام و مسائل را دیده‌ام. با این حال همیشه باید یک تعادل وجود داشته باشد. باید در بخش دفاع خود را قدرتمند کرد و ما این کار را همیشه انجام می‌دهیم.

یوفا، منچسترسیتی را به دلیل رعایت نکردن فیرپلی مالی دو سال از حضور در رقابت‌های اروپایی محروم کرد. تیم انگلیسی می‌تواند در این فصل به رقابت خود در لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد و در مرحله یک هشتم نهایی باید به مصاف رئال مادرید برود. زیدان درباره این اتفاق گفت: نمی‌دانم این محرومیت تغییر خواهد کرد یا نه. من تنها درباره فوتبال حرف می‌زنم و بازی‌هایی که برابر این تیم پیش رو داریم. سیتی تیمی جنگنده و قوی است و این محرومیت تغییری در آنها ایجاد نخواهد کرد. مشکل من بازی فرداست.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: isna.ir


 
 

X