تتت

رسانه های ایتالیایی خبر از اخاذی یک دختر 18 ساله از ماریو بالوتلی در زمان حضور این بازیکن در تیم نیس در لیگ فرانسه داده اند

اخاذی دختر 18 ساله ایتالیایی از بالوتلی به اتهام تجاوز

دوران فوتبال ماریو بالوتلی بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا با فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده است و حالا با حواشی جدیدی روبرو شده است.

روزنامه ایتالیایی جیورنال دی ویسنزا خبر داده که مهاجم فعلی برشا در زمان حضورش در تیم نیس با دختری از ویسنزا در ارتباط بوده که در آن زمان 17 سال داشته است.

در اغلب کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا ارتباط با دختران زیر 18 سال و سن قانونی غیرقانونی است و می تواند مجازات هایی را به همراه داشته باشد. اما این دختر به بالوتلی اطمینان داده که به سن قانونی رسیده است.

پس از مدت زمانی که از این ارتباط گذشت، این فرد به بالوتلی سن واقعی خود را می گوید و خواهان دریافت 100 هزار یورو می شود تا ساکت مانده و شکایت نکند. گفته می شود که این دختر بازیکن ایتالیایی را تهدید کرده که نه تنها این موضوع را در رسانه ها مطرح می کند بلکه از او به اتهام آزار جنسی و تجاوز نیز شکایت می کند.

در حال حاضر پلیس ویسنزا در حال بررسی شرایط این پرونده و بازجویی از دختری است که قصد اخاذی از بالوتلی را داشته است. گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X