تتت

وین رونی با تلاش همسرش و درخواست وی از نوشیدن افراطی الکل دست کشیده و حالا شرایط بهتری را تجربه می کند

تحول رونی پس از قطع مصرف نوشیدنی‌های الکلی با دستور همسرش

وین رونی یکی از اسطوره های فوتبال انگلیس در ساعات اخیر خبرساز شده است چرا که گفته می شود همسرش کالین جلوی اعتیادش به الکل را گرفته است.

بازیکن اسبق منچستریونایتد در دسامبر 2018 به علت توهین به پلیس واشنگتن پس از مصرف مشروبات الکلی بازداشت شده بود. اعتیاد شدید رونی به الکل باعث شده بود تا رابطه اش با همسرش کالین هم به شدت سرد شود و این زوج که از سال 2008 با هم آشنا شدند و چهار فرزند از رابطه مشترکشان دارند، در یک قدمی جدایی قرار بگیرند.

حالا کالین تصمیم گرفته است که از مصرف مشروبات الکلی توسط وین جلوگیری کند تا این بازیکن بتواند روی مسیر ورزشی خود تمرکز کند. نشریه "هیت" گزارش داده است که این تغییر برای کل خانواده تاثیر مثبتی داشته چرا که وین قبلا به شدت مشروب می نوشید.

رونی از ماه ژانویه به عنوان مربی – بازیکن به دربی در لیگ دسته دو انگلیس ملحق شده است که در این تیم از نظر شرایط روحی حال بهتری نسبت به دوران حضورش در آمریکا دارد و به نظر می رسد که قطع مصرف نوشیدنی های الکلی هم خیلی به او کمک کرده است تا حال و هوای متفاوتی داشته باشد و بتواند دوباره به همان فرمی که او را به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شده بود، برگردد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X