تتت

واندا نارا، با انتشار متنی تولد 27 سالگی همسرش مائورو ایکاردی را تبریک گفت

پیام عاشقانه واندا نارا به ایکاردی به خاطر تولدش

 اینستاگرام به شبکه اجتماعی محبوب سلبریتی ها و شخصیت های مشهور تبدیل شده است که در آن زمان تولد دوستان و نزدیکان خود را در آن تبریک می گویند.

 به بهانه تولد 27 سالگی مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی پاریسن ژرمن، همسرش واندا نارا پیام تبریک خاصی را برای وی منتشر کرد.

واندا نارا، همسر و وکیل این بازیکن که بیش از شش سال است با او رابطه دارد، پیامی رمانتیک و عاشقاه را به مناسبت روز تولد مائورو منتشر کرد. 

واندا در این پیام نوشته است :" تولدت مبارک عشقم. رویاهای مشترک زیادی با هم خواهیم داشت. تو را بی نهایت دوست دارم و هر روز به تو به عنوان پدر و شوهر بی نظیرم افتخار می کنم. بی نهایت خوشحالم. 27 سالگی ات مبارک. این عدد محبوب ماست. دوستت دارم مائوورا کاردی."

به نظر می رسد که عدد 27 که ایکاردی آن را خالکوبی کرده است، مربوط به روز آشنایی این زوج باشد.  در روزهای اخیر صحبت هایی که پدر ایکاردی علیه واندا انجام داده بود، جنجال ساز شده بود اما به نظر می رسد که با وجود تمامی این صحبت ها، رابطه مهاجم پاریسن ژرمن و همسرش در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد و این دو. رابطه ای گرم و صمیمانه با همدیگر دارند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X