تتت

لیونل مسی بخاطر درگذشت پدربزرگ همسرش, امسال تولد او را تبریک نگفت

درگذشت پدربزرگ همسر لیونل مسی

 آنتونلا روکوزو، همسر آرژانتینی لیونل مسی که متولد 26 فوریه ( روز چهارشنبه گذشته ) است، دقیقا در همان روز تولدش خبر دردناکی را دریافت کرد.

این خبر، خبر درگذشت پاسکوال روکوزو، پدربزرگ پدری آنتونلا بود. طبق گزارش منتشره در روزنامه اوله، در پی شنیدن این خبر تلخ، همسر مسی بلافاصله سوار بر یک هواپیمای خصوصی، عازم زادگاه روساریو شد تا دراین لحظات سخت در کنار خانواده اش باشد.

 آنتونلا و دیگر نواده های آقای پاسکوال او را تاتیتا می نامیدند. بعد از این اتفاق تلخ، آنتونلا هنوز در شبکه های اجتماعی واکنش و پستی نداشته و در روز ششم فوریه برای آخرین بار و به مناسبت تولد پدربزرگش آقای پاسکوال عکسی از خودش در کنار او را منتشر کرده بود. حالا سلیا، مادر لیونل مسی هم این خبر را تائید کرده است.

از سوی دیگر لیونل مسی این روزهادر بارسلوناست و خودش را برای حساس ترین بازی سال، یعنی جدال ال کلاسیکو و رویارویی با رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو آماده می کند.لازم به ذکر است که بارسا از پنج سال پی تاکنون در بازیهای ال کلاسیکو در ورزشگاه برنابئو تن به شکست نداده اند. آخرین بار، نه فصل قبل و در اکتبر سال 2014 بود که رئال مادرید در خانه اش توانسته بود تا بارسلونا را شکست دهد.

اما امسال برخلاف سالهای قبل لیونل مسی در شبکه های اجتماعی تبریکی برای تولد همسر منتشر نکرد.

در این میان، سوفیا بالبی دوست صمیمی آنتونلا و همسر لوئیس سوارز با انتشار عکسی از خودش و همسر مسی در کنار هم، در صفحه رسمی اش در اینستاگرام، تولد دوست صمیمی اش را تبریک گفت. خانم سوفیا دراین پست نوشت:« امروز تو را محکم تر از همیشه در آغوش می گیرم و بهترین ها را برایت در روز تولدت آرزو می کنم. همه حرفها را گفتم. دوستت دارم.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X