تتت

یک خبرنگار ایتالیایی از جدایی رونالدو و پیوستنش به پاری سن ژرمن خبر داده است

رونالدو از یوونتوس می‌رود، تیمش را هم مشخص کرده!

سال ۲۰۱۸ و جدایی رونالدو از رئال مادرید یک سورپرایز برای هواداران مادریدی بود. این سوپراستار پرتغالی با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو به یووه پیوست تا هواداران را شوکه کند.

رونالدوی ۳۵ ساله با قراردادی تا سال ۲۰۲۲ به یووه پیوست تا به تورینی‌ها کمک کند فاتح لیگ قهرمانان شوند اما در فصل اول حضورش مقهور قدرت آژاکسی‌ها شد تا یوونتوس مقابل هلندی‌ها حذف شود.

امسال و در سال دوم حضور مهاجم سابق رئال و منچستر در یوونتوس، این بار راه راه مشکی و سفید پوشان ایتالیا در مرحله یک‌هشتم نهایی بازی رفت خود مقابل لیون را شکست خوردند تا بازهم کار صعود به اما و اگر بکشد.

حال امروز یک خبرنگار مشهور ایتالیایی به نام فابیو سانتینی در يک سایت هواداری یونونتوس یعنی ایل‌بیانکونرو ادعا کرده رونالدو به شدت خواهان جدایی از یووه در پایان فصل جاری است.

سانتینی گفته: می‌توانیم قاطعانه بگوییم شایعاتی که از رسانه‌های اسپانیا درباره رونالدو شنیده می‌شود درست است و او می‌خواهد یوونتوس را ترک کند. CR7 حتی تیم بعدی‌اش را هم مشخص کرده و قصد دارد در کنار امباپه و نیمار در پاریس، خط حمله‌ای رویای تشکیل دهد.

با توجه به وضعیت رونالدو در ایتالیا و احتمال حذف یووه، امکان جدایی رونالدو از هر زمان دیگری بیشتر به نظر می‌رسد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X