تتت

پل پوگبا بازیکن 27 ساله منچستر یونایتد یک زندگی لاکچری با همسر 26 ساله اش دارد

همسر پل پوگبا کیست؟

ماریا زولای سالوئس، متولد سال ۱۹۹۴ میلادی در بولیوی، مدل و طراح دکوارسیون داخلی است که چند سال پیش با پل پوگبا، هافبک صاحب نام تیم ملی فرانسه و شماره شش ثروتمند منچستر یونایتد انگلستان ازدواج کرد و صاحب یک فرزند شد.

او در آمریکا زندگی میکند و بخاطر توپ زنی همسرش در باشگاه شیاطین سرخ، در منچستر ساکن است. عاشق برند ورساچه بوده و با برخی از برندها و طراحان لباس انگلیس همکاری دارد. وی با نام ماریا پوگبا در اینستاگرام فعالیت می‌کند و بیش از ۵۰۰ هزار کاربر، وی را دنبال کرده‌اند.

اینستاگرامش، مملو از لاکچری گردی‌ها و فوتوشوت هایش در شهرهای مختلف آسیا و اروپا است که برای تماشای سبک زندگی دیجیتالی او و همسرش، گزینه خوبی به نظر می‌رسد.

عکس سمت چپ، تیپ همسر پل پوگبا را در پاریس نشان می دهد و عکس سمت راست نیز از کلکسیون فوتوشوت های او و همسرش در کنار فرزند خردسالشان است.


پل پوگبا به همراه همسرش

پل پوگبا به همراه همسرش

پل پوگبا همسر ماریا زولای از سال ۲۰۱۶ میلادی با قیمت ۱۰۵ میلیون یورو از یونتوس ایتالیا به منچستر یونایتد انگلستان رفت و سالانه بیش از ۱۰ میلیون پوند درآمد دارد. او را در فهرست گران قیمت ترین بازیکنان جهان در سال ۲۰۱۹ قرار دادند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: rooziato.com


 
 
 

X