تتت

خواهر رونالدو با شکستن قرنطینه و سفر به برزیل، جنجال‌ساز شده است

خواهر رونالدو با شکستن قرنطینه و سفر به برزیل، جنجال‌ساز شد

دولورس آویرو مادر کریستیانو رونالدو پنج هفته پیش سکته کرد و در بیمارستان بستری شد. این مسئله باعث شد تا کل خانواده رونالدو دور هم جمع شوند.

کتیا یکی از خواهران ستاره پرتغالی نیز از خانه خود در برزیل به مادیرا سفر کرد تا در این لحظات سخت کنار مادرشان و دیگر اعضای خانواده باشد.

حالا پس از یک ماه دولورس از بیمارستان مرخص شده و در خانه شیک رونالدو در مادیرا اقامت دارد. در هفته های اخیر بحران کرونا باعث شده است تا بسیاری از سفرها لغو شوند و در حال حاضر سفرها از پرتغال به برزیل نیز لغو شده اند اما با این وجود کتیا خواهر رونالدو پروازی برای سفر به برزیل پیدا کرد و قرنطینه را شکست.

سایت پرتغالی کوریو دامانیا گزارش داده است که خواهر رونالدو به همراه دخترش والنتینا اوایل هفته مادیرا را ترک کرده اند و به برزیل برگشته اند. بدین ترتیب کتیا دوباره به الکساندر برتولوچی، پدر دخترش ملحق شده است.

این تصمیم خیلی از هواداران فوتبال و مردم پرتغال را عصبانی کرده است چرا که آنها درک نمی کنند که خواهر رونالدو خود را تافته جدا بافته دانسته و قرنطینه را زیر پا گذاشته تا در دوران شیوع کرونا به خانه اش برگردد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X