تتت

خداداد عزیزی، حماسه‌ساز ملبورن گفت: به سارقان پیشنهاد می‌کنم حتی اگر تمام درهای املاک عابدزاده باز بود و خودش هم ایران نبود سراغ اموال او نروند، چون آن‌ها را از زیر سنگ هم شده پیدا می‌کند

توصیه خداداد به سارقان اموال عابدزاده

حماسه‌ساز ملبورن رابطه صمیمانه‌ای با احمدرضا عابدزاده دارد و در خصوص اتفاقی که برای کاپیتان سابق تیم ملی افتاده با لحن شیرینی صحبت می‌کند. صحبت‌های خداداد عزیزی مثل اکثر اوقات جالب است.

سارقان به دیوار خورده‌اند!

احمدرضا عابدزاده از ابتدا یک الگو در سختکوشی بوده است، در ایامی که اردوی آماده‌سازی بودیم و یعد از انجام گاهی دو جلسه تمرین در روز، کاپیتان عابدزاده سه جلسه تمرین می‌کرد. مثلاً بعضی بچه‌های تیم به زحمت ساعت ۸ صبح بیدار می‌شدند که سر میز صبحانه حاضر شوند، اما احمدرضا ساعت ۶ صبح رفته بود تنهایی یک تمرین پرفشار انجام داده بود، دوش هم گرفته بود و می‌آمد سر صبحانه! و با انگیزه و انرژی منتظر تمرین گروهی بود.

پشتکار عابدزاده در کارهایش بر کسی پوشیده نبود و الان هم سارقان اموال او به دیوار خورده‌اند، چون عقاب آن‌ها را ول نمی‌کند و اگر همان عابدزاده است که هست تک‌تک سارقان را می‌گیرد و اشک‌شان را درمی‌آورد.

سراغ او نروید

به سارقان پیشنهاد می‌کنم حتی اگر تمام درهای املاک عابدزاده باز بود و خودش هم ایران نبود سراغ اموال او نروند، چون آن‌ها را از زیر سنگ هم شده پیدا می‌کند. اما جدا از این بحث‌ها باید بگویم احمدرضا عابدزاده در زندگی‌اش متحمل زحمات زیادی شده است، نزدیک به ۱۰ عمل جراحی سنگین انجام داده، پنج بار زانوی پای راست و سه بار زانوی پای چپ خود را جراحی کرده که به‌خاطر جانفشانی برای تیم ملی ایران بوده است، خب کدام بازیکن تیم ملی چنین صدماتی خورده و البته عابدزاده باید باز هم زانویش را به‌خاطر اینکه استخوان اضافه درست می‌کند جراحی کند. الان هم دارد روی همین پاها در رستوران خرج زندگی‌اش را درمی‌آورد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X