پیلار روبیو همسر سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید از اختلاف برای انتخاب اسم فرزند جدیدشان گفت

همسر راموس: برای انتخاب اسم نوزادمان به توافق نرسیده‌ایم

پیلار روبیو همسر سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید در مصاحبه با نشریه "هولا" در مورد شرایط این روزهای قرنطینه در کنار سرجیو و سه فرزندش صحبت کرد. او منتظر فرزند چهارم خانواده است که سه ماه دیگر متولد می شود.

پیلار بیان کرد:" این روزها شرایط خوبی داریم. سعی می کنیم که هر روز خودمان را سرگرم کنیم. در روزهایی که باید برای ضبط تلویزیونی حاضر شوم معمولا نص روز درگیر هستم و در بقیه زمان ها سعی می کنم فعالیت های خلاقانه داشته باشم، با بچه ها بازی کنم، یوگا انجام بدهم، در سالن بدنسازی تمرین کنم و ... هر روز یک چالش جدید است. معمولا در اوقات عادی من و سرجیو برنامه های کاری متفاوتی داریم و فرصت زیادی پیدا نمی کنیم تا در کنار هم باشیم."

از سویی پیلار که مجری تلویزیون اسپانیا است می گوید که برای انتخاب نام فرزند چهارمشان به مشکل خورده اند. وی می گوید:" هنوز سه ماه زمان باقی مانده است اما این بحث برای ما خیلی مشکل است چرا که هنوز به توافق نرسیده ایم. قطعا سعی می کنیم که نام های متفاوتی را تا آن زمان در نظر بگیریم و یکی را انتخاب کنیم اما هیچ بعید نیست که یک نام ترکیبی را انتخاب کنیم. این بحث خیلی مشکلی است و ببینیم چه می شود."

همسر کاپیتان رئال مادرید در مورد این که این خانواده مجبور شده اند که در دوران قرنطینه، جشن تولدها را خیلی کوچک برگزار کنند هم صحبت کرد:" در دوران قرنطینه سه تولد گرفتیم. سعی کردیم که سرگرمی ایجاد کنیم تا فردی که در روز تولدش است، روز خاص و متفاوتی را حتی با وجود ماندن در خانه، سپری کند."گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 

X