تتت

بازگشت کریستیانو رونالدو ابرستاره فوتبال پرتغالی به ایتالیا با جت شخصی، بهانه‌ای شد تا یک رسانه انگلیسی درباره وسیله نقلیه گران قیمت رونالدو گزارش دهد

مشخصات هواپیمای شخصی کریستیانو رونالدو

روز گذشته بعد از تقریبا 2 ماه دوری، کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال و عضو یوونتوس به شهر تورین بازگشت.

وی از زمانی که شیوع کرونا در ایتالیا پیش آمد، به همراه اعضای خانواده اش به مادیرا، زادگاه خود رفت و دوره قرنطینه خانگی را در آنجا سپری کرد.

در پی فراخوانی باشگاه ایتالیایی به بازیکنان جهت بازگشت به تورین و شروع جلسات تمرینی، رونالدو روز گذشته با جت شخصی خود و به همراه خانواده اش بازگشت.

وی بعد از ورود راهی دوره قرنطینه ویژه 14 روزه شد تا اجازه حضور در محافل ایتالیایی را پیدا کند اما به این بهانه، روزنامه سان، گزارشی از هواپیمای اختصاصی رونالدو منتشر کرد.

فوق ستاره 35 ساله فوتبال پرتغال و جهان صاحب یک فروند جت G200- Gulfstream با قیمت تقریبی 20 میلیون پوند است.

هواپیمایی که رونالدو آن را در سال 2015 خریداری کرده و اکنون گران ترین هواپیمای شخصی را بین فوتبالیست های جهان در اختیار دارد.

سان در ادامه گزارش خود نوشت، هواپیمای بازیکن مطرح فوتبال جهان، دارای حداکثر سرعتی بالغ بر 560 میلیون مایل در ساعت است. از این مدل هواپیما در سطح جهانی 250 فروند ساخته شده که یکی از آنها متعلق به رونالدو است.

این هواپیمای خصوصی دارای صندلی های کافی است؛ به طوریکه می تواند 8 تا 10 نفر از اعضای خانواده کریس یا دوستانش را جابجا کند. البته این مدل هواپیما برای تاجران درجه یک جهان طراحی شده و دارای امکانات ویژه ای مثل رختکن خصوصی، اینترنت، تلفن، فکس، مایکروفر، اجاق برقی، یخچال و یک آشپزخانه کاملا مجهز و کلی وسیله سرگرمی است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 
 

X