تتت

در شبکه های اجتماعی جایی برای اشتباه وجود ندارد و جاناتان دوس سانتوس ستاره تیم ملی مکزیک هم نمودی از این قضیه است

جاناتان دوس سانتوس در کنار یک زن!

جاناتان دوس سانتوس بازیکن تیم لس آنجلس گالکسی که تجربه حضور در تیم هایی نظیر بارسلونا و ویارئال را هم داشته است به تازگی به اشتباه تصویری از خودش در کنار یک زن در بخش استوری اینستاگرام منتشر کرد و هر چند که خیلی سریع این تصویر را حذف کرد اما بسیاری از کاربران توانستند اسکرین شات بگیرند و این عکس خیلی سریع در شبکه های اجتماعی در میان هواداران دست به دست شد.

کاربران شبکه های اجتماعی بعد از آن تلاش کردند تا هویت زن مذکور را کشف کنند که در ابتدا برخی مدعی شدند که او کایلی جنر یکی از اعضای خانواده کارداشیان است اما کمی بعد مشخص شد که نام این زن آماندا تیرویزاس است، نامزد این هافبک که در دوران قرنطینه هم در کنارش بوده است.

آماندا البته شباهت زیادی به کایلی دارد و  یک مدل و بدنساز است که بیش از هشتصد هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

جاناتان دوس سانتوس واکنشی به این اشتباه نداشته اما به نظر می رسد که روز سختی را به خاطر این اشتباه خود پشت سر گذاشته است.

این بازیکن در جام ملت های آمریکای 2011 در تیم زیر 22 سال مکزیک اتفاقات پرحاشیه دیگری را با برگزاری یک مهمانی پرهزینه، ایجاد کرده بود که به خاطرش پنجاه هزار پزو جریمه شده بود و در کنار هفت تا از هم تیمی هایش با شش ماه محرومیت از حضور در تیم ملی مواجه شده بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X