تتت

کمال کامیابی نیا هافبک سرخپوشان نسبت به کمپین شکل گرفته با سود بردن از جوان فوتبالیست تازه درگذشته واکنش نشان داد و آن را بزرگترین سودجویی در فوتبال ایران دانست

واکنش کمال کامیابی نیا به استوری جنجالی فرهاد مجیدی

در شرایطی که طی ساعات اخیر از سرگیری دوباره مسابقات به سوژه داغی تبدیل شده است، یک اتفاق تاثر برانگیز  موجب ناراحتی بزرگی در جامعه ورزش شده است.

درگذشت جوانی که پیش از این در برنامه ستاره ساز به دنبال تحقق رویای خود برای فوتبالیست شدن بود، طی ساعات اخیر به تیتر اصلی خبرهای ایران در حوزه ورزش شده است.

موضوعی که با واکنش اهالی فوتبال و انتشار پست‌هایی در  راستای کمپین مخالفت با شروع لیگ برتر شده است. کمال کامیابی‌نیا اما این موضوع را یک سواستفاده خجالت آور عنوان کرده است.

هافبک سرخپوشان درباره اینکه برخی تیم‌ها با اشاره به فوت این جوان با شکل دهی کمپین “کرونا یک - فوتبال صفر” خواهان تعطیلی فوتبال شده‌اند، اینطور واکنش نشان داد:

این نوجوان عزیزی که در زمان تعطیلی فوتبال کمک حال خانواده بود و در سوپرمارکت خانوادگی عصای دست خانواده اش بود به دیار باقی شتافت.

متین جان مارا ببخش که عده ای بی وجدان و بی شعور برای رسیدن به اهداف پلیدشون حتی به احساسات جریحه دار شده‌ی خانواده ات هم رحم نکردند.


متن منتشر شده توسط کمال کامیابی نیا

متن منتشر شده توسط کمال کامیابی نیاگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footbalii.net


 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X