برناردو سیلوا هافبک پرتغالی منچسترسیتی در شبکه های اجتماعی مختلف خود رسما از رابطه عاشقانه اش با اینس توماز خبر داد

برناردو سیلوا رسما از نامزد جدیدش رونمایی کرد

در حالی که در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد رابطه برناردو و اینس توماز مطرح شده بود در نهایت هر دوی آنها تصمیم گرفتند که در شبکه های اجتماعی رابطه خود را علنی کنند.

این بازیکن با استعداد این روزها در خانه ای در نزدیکی لیسبون به همراه نامزدش و شش تن از نزدیکانش در قرنطینه به سر می برد. برناردو که دو سال پیش از آلیسیا وراندو فرانسوی جدا شده بود، بالاخره وارد یک رابطه عاشقانه شده است.

اینس توماز زیاد اهل شبکه های اجتماعی نیست و به همین خاطر شهرت زیادی در میان رسانه ها ندارد و ترجیح می داد که رابطه اش با برناردو علنی نشود اما دوران قرنطینه و تصاویری که از او در خانه این هافبک پرتغالی منتشر شده بود باعث شد تا از رابطه آنها رونمایی شود.

اینس که بیش از 34 هزار هوادار در اینستاگرام دارد، در حوزه مدلینگ فعالیت می کند و در صفحه اینستاگرامش تصاویری از خودش در سفر به ریودوژانیرو، کوبا یا مراکش منتشر کرده است. ب

رناردو چند روز پیش در پاسخ به این سوال که قرنطینه را چگونه سپری می کند، گفته بود:

" سریال های شبکه اینترنتی نتفلیکس را تماشا می کنم، پیانو می زنم، ورزشهای مختلفی در طول روز انجام می دهم و آشپزی ام بهتر شده است. این فرصت خوبی است. دوستانم آشپزهای خوبی هستند و به من چیزهای زیادی یاد داده اند."گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footbalii.net


 
 

 
X