میثاقی بدجوری باخت با زرنگ بازی مهدی تاج!
محمدحسین میثاقی وقتی که با زرنگی مهدی تاج, عصبانی شد, درواقع مناظره خود را باخت

مردودی میثاقی مجری فوتبال برتر در برنامه دوشنبه شب

نه این که فکر کنید در جدال طولانی محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر با مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال، تاج برنده مناظره شد نه اصلا چنین نشد اتفاقا در خلال این مصاحبه متوجه شدیم قراردادی که بارها مهدی تاج از آن به عنوان یکی از بهترین قراردادهای تاریخ فوتبال ایران می داند نه تنها بهترین نیست که حتی ظرفیت بدترین بودن را هم دارد.

اگر ویلموتس برنده این قرارداد و دعوا باشد سنگین ترین جریمه فوتبالی تاریخ با مبلغی بیش از پنج میلیون یورو را به فدراسیون ورشکسته ما تحمیل می کند؛ این یعنی فاجعه.یعنی اوج ندانم کاری.


از اصل مطلب که محمد حسین میثاقی و مهدی تاج است دور نشویم.

معتقدم تاج با زیرکی توانست میثاقی را به بالاترین نقطه عصبانیت برساند به نحوی که مجری برنامه فوتبال برتر حتی نخواست هنگام خارج شدن تاج از استودیو برنامه فوتبال برتر با او خداحافظی کند.

این البته تنها باخت دیشب میثاقی نبود. او وقتی از حفاظ محکم رسانه ای زمان ریاست تاج سخن گفت غیر مستقیم عادل فردوسی پور را در دسته متهمین این حفاظ قرار داد تا جایی که تاج به او گفت شما منظورتان عادل فردوسی پور است.

میثاقی از این جهت هم باخت تا طرفداران بی شمار عادل را بیشتر از گذشته رودروی خود قرار دهد.

باخت دیگر میثاقی اما نیمه تمام رها کردن مصاحبه اش با تاج بود آنجا که سوالات مردمی را از رییس سابق فدراسیون فوتبال نپرسید با این دلیل که تاج گفت ممکن است این سوالات خودتان باشد نه مردم.

تاج اینگونه میثاقی را عصبی کرد و بعدش هم زیرکانه به او اصرار کرد سوالات مردم را بپرسد که جناب میثاقی از کوره در رفت با ناراحتی مصاحبه با تاج را تمام کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir