آرش برهانی می‌گوید اخباری که درباره داد و بیداد و دستگیری او منتشر شد، صحت نداشت

سکوت برهانی درباره ماجرای دستگیری‌اش شکست!

سال گذشته خبر رسید آرش برهانی به خاطر درگیری با یکی از ماموران پلیس راهور دستگیر شده است. او برای اولین بار در گفت و گو با آخرین خبر در این باره سکوتش را شکست و توضیحاتی داد. برهانی گفت: «یادم هست هفته پلیس بود.

آقای سردار رحیمی هم مصاحبه کردند که مهاجم سابق استقلال دستگیر شده است. همه نظرات به سمت من برگشت. در توضیح این اتفاق باید بگویم یک سوء تفاهم بود بین من و بچه های نیروی انتظامی. آنها شکایت کردند، من هم همینطور. ختم به خیر شد. نشستیم با هم صحبت کردیم و مسئله حل شد. اصلا بحث دستگیری من نبود.»

او ادامه می‌دهد: «بعد که گفتند دستگیر شدم یک لایو گذاشتم. چند تا از دوستان خبرنگار زنگ زدند که آرش دستگیر شدی؟ گفتم بابا من در خانه هستم. به خاطر همین لایو دادم. گفتم این تنها کاری است که می‌توانم بکنم.»

آرش در پایان می گوید: «شکایت ما دو طرفه بود. یکسری اتفاقات افتاد که دوست ندارم درباره اش حرف بزنم. بالاخره من یک مقدار ناراحت شدم. همه من را می شناسند. می گفتند برهانی دعوا کرده. من اصلا اهل دعوا و جیغ و فریاد نیستم. عصبی بودم ولی اینکه داد بزنم نه. حالا هم ماجرا تمام شده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع khabaronline.ir


 
 
 

X