نیمار که یک رابطه عاشقانه جدیدی را آغاز کرده, این روزها حاشیه ساز شده است

نیمار خواننده ای که علیه نامزدش ترانه خوانده بود را مسخره کرد؟

به نظر می رسد که نیمار ستاره برزیلی پاریسن ژرمن هر کاری که می کند خالی از حاشیه نیست.

حالا ستاره برزیلی با مالوما خواننده کلمبیایی وارد کل کل شده است. در حقیقت نیمار و دوستانش پس از صعود پی اس جی به فینال لیگ قهرمانان اروپا ترانه "هاوایی" از این خواننده را خواندند، این اتفاق باعث شد تا مالوما تصمیم بگیرد که صفحه اینستاگرام خود را کلا حذف کند!

داستان از جایی آغاز شد که ناتالیا بارولیچ، نامزد سابق مالوما تصمیم گرفت که از خواننده کلمبیایی جدا شود و رابطه عاشقانه خود را با نیمار آغاز کند. این اتفاق به حدی مالوما را ناراحت کرد که تصمیم گرفت ترانه ای تحت عنوان "هاوایی" بخواند که در این ترانه به رابطه نیمار و ناتالیا اشاره کرده و در آن می گوید که مدل آمریکایی در روز تولد نیمار با او عکس گرفته و در اینستاگرام منتشر کرده تا به رابطه ای که در گذشته با مالوما داشته، پشت کند.

اما واکنش نیمار در نوع خود جالب بود. نیمار تصمیم گرفت که پس از صعود پی اس جی به فینال لیگ قهرمانان اروپا، ویدیویی از خودش و دوستانش در حال خواندن ترانه "هاوایی"  منتشر کند تا بدین ترتیب خواننده کلمبیایی را به سخره بگیرد. اما به نظر می رسد که مالوما از این کار خوشحال نشد چرا که تصمیم گرفت صفحه اینستاگرام خود را موقتا حذف کند تا ماجرا بیش از این کش پیدا نکند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:  footballi.net


 
 

 
X