بازیکنان رئال مادرید از فشار اخیر لیونل مسی برای ترک بارسلونا متحیر شده اند

تعجب ستاره های رئال مادرید از جدایی لیونل مسی

رئال مادرید همیشه یکی از رقبای مورد علاقه لیونل مسی بوده و ستاره آرژانتینی در این سالها موفق شده عنوان بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیکو را از آن خود کند. بی شک جدایی احتمالی لیون مسی از بارسلونا بعد از سالهای درخشان برای رئال مادرید هم اتفاق مهمی خواهد بود و حالا نشریه ESPN در گزارشی به بررسی اوضاع این باشگاه در هیاهوی اخبار اخیر پرداخته است.

این نشریه مدعی شد بازیکنان رئال مادرید هرگز تصور رخ دادن چنین اتفاقی را نداشتند و از رفتار اخیر مسی متعجب شده اند. همچنین در گروه واتس اپی بازیکنان به شدت در رابطه با این اتفاق با یگدیگر صحبت می کنند و این خبر مانند بمبی در اردوی رئال مادرید صدا کرده است.

همچنین مدیران رئال مادرید نیز تصور برگزاری ال کلاسیکو بدون مسی را دشوار و عجیب دانسته و معتقدند بعد از سالها تماشای تقابل با رقیب بدون این بازیکن بزرگ اتفاقی متفاوت خواهد بود.

در حال حاضر هیچ بازیکنی در باشگاه رئال مادرید نیست که بارسلونای پیش از لیونل مسی را دیده باشد. حتی سرخیو راموس، کاپیتان و قدیمی ترین عضو رختکن نیز زمانی در سال ۲۰۰۵ از سویا راهی رئال مادرید شد که مسی برای باشگاه رقیب بازی می کرد و حالا بعد از سالها ممکن است ال کلاسیکیی بدون این بازیکن بزرگ رقم بخورد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

 
X