باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد که پیشنهادی 15 میلیون پوندی برای خرید لیونل مسی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به باشگاه بارسلونا ارائه کند

پیشنهاد 15 میلیون پوندی سیتی به بارسلونا برای جذب مسی در ژانویه

فوق ستاره آرژانتینی پس از شکست بارسا برابر بایرن مونیخ در یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا تصمیم خود برای جدایی از این تیم را به اطلاع مدیران باشگاه رساند. اما در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان این اتفاق عملی نشد و او به حضورش در این تیم ادامه داد.

اما تنها یک سال از قرارداد او با باشگاه اسپانیایی باقی مانده و این بازیکن از ژوئن سال آینده بازیکن آزاد به حساب می‌آید و از ژانویه می‌تواند با هر تیمی مذاکره کرده و پیش قرارداد امضا کند.

با این حال مدیران سیتی قصد دارند این انتقال را زودتر از حد انتظار انجام دهند و با توجه به پایان یافتن قرارداد لیونل مسی در پایان فصل جاری تصمیم دارند که رقمی ناچیز در حدود 15 میلیون پوند برای جذب او در ماه ژانویه به مدیران بارسلونا پیشنهاد دهند.

دیلی استار با انتشار این خبر مدعی شده که پپ گواردیولا علاقمند است که هرچه سریعتر همکاری دوباره خود با ستاره سابقش را آغاز کند و در نظر دارد که در اولین پنجره نقل و انتقالات او را به لیگ برتر انگلیس منتقل کند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net


 
 

X