تبریک تولد احساسی نیمار به مادر تنها فرزندش
نیمار با انتشار عکس و متنی تولد مادر تنها فرزندش را تبریک گفت

نیمار تولد معشوقه سابقش را تبریک گفت

زندگی عاشقانه نیمار همیشه سوژه ای برای رسانه ها بوده است. ستاره برزیلی پاریسن ژرمن در سالهای اخیر با زنان مختلفی رابطه داشته که برخی شناخته شده تر از دیگران بوده اند. اما به نظر می رسد که نیمار همچنان بخشی از قلبش را در اختیار یکی از نامزدهای سابقش قرار داده است.

کارولینا دانتاس یکی از اولین نامزدهای نیمار در دوران نوجوانی وی بود. آنها زمانی با هم آشنا شدند که بازیکن برزیلی فقط هفده سال سن داشت. این زوج بعد از آن صاحب تنها فرزند بازیکن برزیلی یعنی داوی لاکا شدند. هر چند که رابطه آنها زیاد طول نکشید اما نیمار همیشه رابطه خوبی با مادر تنها فرزندش داشته و برای او پیام های مختلفی می فرستد.

نیمار به بهانه تولد کارول در اینستاگرام به وی تبریک گفت و نوشت:

" امروز یکی از خاص ترین روزهای زندگی من است، روز تولد کارول. مادر سوپرقهرمانی که فرزند مشترکمان است. چقدر خوش شانس هستیم که داوی لوکا را داریم. کارول شخصیتی دارد که هرگز قایم نمی شود. در هر مسئله ای خودش را دخیل می کند و به قول داوی همیشه در زرق و برق زندگی می کند. اما هر کسی او را می شناسد، خیلی دوستش دارد.

به خاطر روز تولدت به تو  تبریک می گویم، لایق زیباترین اتفاقات دنیا هستی، از تمام کارهایی که برای پسرم و من کرده ای از تو متشکرم. ممنون. امروز متعلق به توست اما خوشحالیم که تو هم بخشی از زندگی ما هستی."

پیام نیمار بیش از دو میلیون و نیم لایک خورده است. کارول در حال حاضر با مرد دیگری به نام وینیسیوس ازدواج کرده که البته نیمار با او هم رابطه بسیار خوبی دارد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net