واکنش سرمربی بارسلونا به راه رفتن مسی در زمین بازی!

سرمربی بارسلونا نسبت به انتشار تصویری از لیونل مسی ستاره آرژانتینی در دیدار برابر دیناموکیف که جنجال آفرید واکنش نشان داد

سوژه شدن راه رفتن مسی

بارسلونا شنبه در هفته نهم لالیگا به مصاف رئال بتیس می رود. رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی گفت: فراتر از موقعیتی که قرار داریم هر بازی مهم است‌. بتیس فوتبال خوبی بازی می کند. باید خوب باشیم و اشتباهاتی که مقابل دیناموکیف داشتیم را تصحیح کنیم. باید دقت بیشتری در ضربات نهایی داشته باشیم و منظم تر باشیم. آماده هستیم.

سرمربی بارسلونا درباره استراحت دادن به لیونل مسی اظهار کرد: او بازیکن بزرگی است و دوست داریم در زمین باشد تا به تیم حریف ضربه بزند. حضورش در نحوه بازی ما خیلی اهمیت دارد، به خصوص در خط حمله. او می تواند همیشه برای حریفانش دردسر ساز باشد.

سرمربی هلندی در ادامه افزود: لئو را خوب و قوی می بینم. او از فوتبال بازی کردن لذت می برد. مانند هر بازیکنی ممکن است لحظات سخت را تجربه کند و توپ هایش وارد دروازه نشود. مسی هنوز توانایی بالایی دارد. می دانم همه گل هایش با پنالتی به ثمر رسیده است و ما عادت کرده ایم که همیشه ببینیم تفاوت ایجاد می کند اما لئو می تواند هنوز برای تیم تعیین کننده باشد.

پس از پیروزی ۲ بر یک بارسا مقابل دیناموکیف که به زحمت به دست آمد تصویری از ستاره آرژانتینی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که با خشم هواداران کاتالانی همراه شد. مسی در دقایق پایانی بازی به آرامی راه می رفت در حالی که بازیکن حریف در چند قدمی اش توپ را در اختیار داشت. کومان در این رابطه اظهار کرد: از هر بازیکنی می توانند عکسی منتشر کنند که در حال راه رفتن است. من نه این لحظه را دیدم و نه علاقه ای دارم ببینم‌. من تفکراتم را دیدم که خیلی خوب هستند. اگر می خواهید درباره این موضوع جنجال سازی کند موافقش نیستم. می توانید هر عکسی از هر فردی بگیرید و به او ضربه بزنید.

بارسلونا چهار بازی پیاپی است که در لالیگا پیروز نمی شود. سرمربی هلندی در مورد حیاتی بودن دیدار فردا اظهار کرد: تیم هایی مانند بارسا باید بالای جدول باشند. اگر نباشند آرامشی وجود نخواهد داشت اما نمی خواهم بگویم اگر در یک بازی پیروز شویم به آرامش خواهیم رسید. باید برای همه چیز آماده باشیم.

سرمربی بارسلونا در پایان اظهار کرد: هر روز درباره هر بازیکن اطلاعاتی دریافت می کنیم. اگر بازیکنی ۱۰۰ درصد آماده نباشد در ترکیب اصلی قرار نمی گیرد. حتی اگر مسی هم آماده نباشد در میان یازده بازیکن حضور نخواهد داشت. اول از همه آمادگی فیزیکی یک بازیکن مطرح است. زمانی که یک بازیکن ۱۰۰ درصد آماده باشد نیازی نیست به او استراحت داده شود. اگر این چنین نباشد باید استراحت داد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir