جورجینا رودریگز نامزد رونالدو با انتشار عکس و متنی تولد دخترشان را تبریک گفت

پیام احساسی جورجینا برای کریستیانو و دخترش

آلانا مارتینا، دختر کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز، به تازگی تولد سه سالگی‌اش را جشن گرفته است. رونالدو به همین مناسبت در شبکه‌های اجتماعی پیامی منتشر کرده بود. نامزد کریستیانو رونالدو هم با انتشار تصویری از رونالدو و روز های ابتدایی به دنیا آمدن دخترش، پیامی احساسی به مناسبت تولد او نوشت.

کریستیانو رونالدو در حال حاضر 4 فرزند دارد که شامل 2 دختر و 2 پسر می‌شوند. آلانا مارتینا که فرزند مشترک او و جورجینا رودریگز است در تاریخ 12 نوامبر 2017 به دنیا آمده بود و به تازگی تولد سه سالگی‌اش را پشت سر گذاشته است.

نامزد کریستیانو رونالدو با انتشار تصویر بالا نوشت:"

عشق خالص، این عکس من را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما تو را دوست داریم. 3 سالگی مبارک." تا بدین ترتیب تولد دخترش را تبریک گفته باشد.

نامزد کریستیانو رونالدو در حساب اینستاگرامی خود در زمینه مد و سلامت فعالیت می‌کند و به عنوان مدل برای برند های مطرح تبلیغات می‌کند.

او در شبکه های اجتماعی خود و به خصوص در اینستاگرام بسیار فعال است. به گفته موندو دپورتیوو، جورجینا به ازای هر پست تبلیغاتی که در اینستاگرام می‌گذارد مبلغی معادل 9 هزار دلار دریافت می‌کند که رقم قابل توجهی است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net 
 

X