عبدالرحمان شاه‌حسینی رئیس اسبق کمیته انضباطی می‌گوید: فیلم منتشر شده از محمود فکری جز دلیل اثبات دعوی نیست، اما به‌عنوان اماره می‌توان استفاده شود

انتشار فیلم توهین محمود فکری

در حالی که به‌نظر می‌رسید حاشیه‌های بازی استقلال و فولاد بیشتر به اتفاقات و جریانات درون زمین مربوط باشد، انتشار ویدیویی از محمود فکری، چند دقیقه پس از پایان مسابقه، جنجال بزرگی را رقم زد.

سرمربی استقلال در آن فیلم چند ثانیه‌ای فولادی‌ها را با الفاظ رکیک مورد خطاب قرار می‌دهد و این مسئله باعث واکنش تند مسئولان تیم خوزستانی شده است. 

عبدالرحمان شاه حسینی رئیس اسبق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا وجود این فیلم می تواند این ماجرا را اثبات کند گفت:

«همان فیلم تنها مدرکی که تاکنون مطرح شده است. شخصی این فیلم را تصویربرداری کرده و حالا در فضای مجازی منتشر شده است. اما باید گفت فیلم جز دلیل اثبات دعوی نیست، اما به‌عنوان اماره می‌توان استفاده شود.

یعنی اگر فرد منکر صحبت‌های خود شود، قاضی می‌تواند تشخیص دهد که این مدرک برای رسیدن به علم کمک‌کننده است و آن را به کارشناس ارجاع بدهد تا از مونتاژ نبودن تصاویر و اظهارات اطمینان حاصل کند.»گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir


 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X